Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk, vagy nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van két srác is, aki nagyon tetszik, és hasonlóan viselkednek. Elöljáróban annyit, hogy mindkettő nagyon okos, nagyon jó matekból, és borzasztó vékony testalkatú (nekem ez jön be). Máshonnan ismerem őket. Mindkettővel nehéz szóbaelegyednem, mert úgy tűnik, hogy próbálnak kerülni. Ha viszont sikerül, akkor mindkettő rettenetes zavarban van, dadog, szerencsétlenkedik, és próbálja nem a melleimet bámulni, de láthatóan nem sikerül neki. Egy idő után azért általában bemelegszenek, főleg ha beszéltetem őket olyan témákról, amik érdeklik őket, lazábbak lesznek, viccesebbek. Az egyik egy randi után nem keresett, egy idő után írtam neki fbon, hogy jaj, sajnálom ha esetleg megbántottalak vmivel, vagy valami... Nem válaszolt. Azóta se láttam. A másikat egy év körbe-körbe mászkálás után elhívtam randizni, szintén fbon, mondtam, hogy van ez az új horrorfilm amit szeretnék megnézni, de félek egyedül, nincs-e kedve velem jönni... Szintén nem válaszolt.

Nem értem! Ha tetszem nekik, miért nem hívnak el randizni, ha közömbösek, miért vannak olyan rettenetes zavarban ha megszólítom őket, és ha egyáltalán nem jövök be nekik, miért bámulják a melleimet? Vagy fiúknál ez ilyen ösztönös? Jótanácsot légyszi! (U.i. Az egyik 25, a másik 22 éves.)


2012. szept. 20. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Jótanácsom az, hogy NE hívj randira pasikat! Nagyon kevés az a nő, akinek ez a fordított szereposztás jól áll, és te sem tartozol közéjük. (Nyugi, én sem.) Hagyd meg nekik, hogy kezdeményezzenek, elhívhassanak. Egy normális gondolkodású férfinek már alapból az egy sikerélményt ad, hogy elhívta a nőt, és az igent mondott. (Tudom, vannak itt a gyk-n a nyavalygósok, akik azon nyávognak, hogy miért nem másznak rájuk a csajok és szedik szét őket, de meggyőződésem, hogy az ilyen emberek más szempontból is gázosak.)

Második tanács: az, hogy a melleidet bámulják, az nem jelent semmit, csak hogy pasiból vannak. Gondolom nagyon sok lány mellét megbámulják, mégse mennének el mindegyikkel moziba. Szerintem amúgy gáz, ha egy pasi csak a nő melleihez tud beszélni, én is ismerek ilyet, és eléggé visszatetszést keltőnek tartom. Mert oké nézze meg, ha tetszik neki, de ne bámulja nyálcsöpögve.

Harmadik és legfontosabb tanács: legyél sokkal kevesebb! Simán rávetetted magad a két srácra, még szép, hogy kerülnek, senki se szereti, ha ragadnak rá, faggatják, levegőt se hagynak. Fogd vissza magad!

2012. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szüzek. Vagy nem tudom. Férfitársaink jobban tudják a választ.
2012. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

hát először is ne hívj randira egy srácot..mert ez végülis az ő dolga lenne!ha pedig van olyan bunkó hogy nem keres/ír vissza akkor ne foglalkozz vele és akkor hátha..de ha akkor sem akkor hagyd a francba.keress mást!:P:)

és attól hogy a melledet bámulták válthatott ki belőlük vonzalmat...de ezek szerint semmi többet..

2012. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fura egy lenyek ezek.
2012. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Annyi kiegészítés, hogy az egyikkel egyszer elmentem színházba, és talán azért, mert az öccse meg egy barátja is ott volt, de nem volt annyira félénk, sőt, néha egészen bátran flörtölt, mikor kettesben maradtunk, akkor még romantikus megjegyzéseket is tett, és felvetette, hogy ha akarok, jöjjek el a családjához egyszer vendégségbe. Viszont mikor egy héttel később láttam a templomban, először odaszaladt hozzám, de aztán valahogy megtorpant, meggondolta magát, és köszönés nélkül el. Azóta is ugyanott tartunk, valahányszor látom, mindig valami hasonlót ad elő, nekem kell megszólítanom, mert magától még köszönni se mer. :S
2012. szept. 20. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret téged, az megy érted. Nem vagy nekik fontos.
2012. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jó nő valószinűleg.
2012. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

őőő honnan veszed, hogy tetszel nekik? abból amit leírtál, a viselkedésükből nem ez jön le... mármint... régebben én is eléggé félénk voltam, de ha már egy csajnak felmerült, hogy ugyaaan elmehetnénk valahova ketten, kaptam az alkalmon... interneten meg bárkinek van nagy pofája, úgyhogy ámpláne... és ha randi után nem keresnek, az méginkább azt erősíti meg bennem, hogy mégsem tetszel nekik...

de amúgy Te hány éves vagy?

2012. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!