Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a jóképű pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a jóképű pasiknak adnak esélyt a lányok az utcán vagy személyese a boltban vagy akárhol, neke miért csak a neten vadászva van sikerem olyan lányt találni, akin látszik, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy ronda vagyok, de sokan azt állítják, vagy hazudják, hogy a külső nem a legfontosabb, akkor mégis miért van az, hogy még a legcsúnyább lányok is elutasítottak és nem nézték jó szemmel, hogy volt bátorságom leszólítani őket, amikor ráérősen ültek a padon és tényleg semmi zavarót nem tettem és bunkó sem voltam velük?

2012. szept. 20. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

a külső és belső is fontos ez a lényeg, a többi az melléduma.


De nem elég csak ez vagy csak az! mindkettő kell h tetszen az illetőnek.

Ehhez nem feltétlenül kell adonisznak lenni. elég egy átlag de valami tetszen a külsejében az adott emberkének.

2012. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Mert felszínesek és csak a külső számít nekik.
2012. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
te odamész az utcán olyan lányhoz, akit csúnyának tartasz? na ugye, hogy nem.
2012. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Megtettem, épp erről papolok neked, ha elolvastad volna a kérdés alatti magyarázatot!
2012. szept. 20. 20:25
 5/22 anonim ***** válasza:

Sok ember nincsen tisztában azzal, hogy valójában milyen sok embernek tetszik külsőleg is. Ez nehéz dolog, magával általában nem reális az ember, vagy túlértékeli, vagy alul, de persze ez is relatív.


Sokan mondják, hogy szép lány vagyok, jól is esik, mikor megfordulnak utánam az utcán, vagy meghallom, hogy összesúg két srác, hogy "milyen jó csaj", de valahogy nem tudom elhinni. (És nem, nincs apakopmlexusom...)


Szerintem a külső is fontos. Akinek nem, az vagy vak (mármint ténylegesen), vagy áltatja magát, vagy ő a szentlélek. Az utóbbi 2 fedi egymást.


18/L

2012. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
átlagos lánynak simán akad pasi viszont fiúként a legjobbnak kell lenned mert nálunk a ronda és az átlagos egy kalap és sose jut nő számukra.
2012. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
nyaff nyaff
2012. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Elsősorban nem a jóképűség hanem a zseton számít.

Ha van 50 misid és fekete Bömösöd, bármelyik csajnál abszolút nyerő leszel. Ha nincs egyik se, emberszámba se vesznek téged.

2012. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Utolso te akkora egy szanalomtomeg vagy, egy vilagra szolo luzer, hogy hihetetlen. Minden ilyen kerdeshez irsz, ami a lanyokat szidja, mashoz szerintem nem is, es minenhova ugyanezt a sarkitott hulyeseget. Erre vered, vagy mi a fsz?? Nyisd mar ki azt a csipas siros szemedet, es nezzel mar korul. Csak hogy ne kelljen messzire nezni azzal a korlatolt kis agyaddal. Apadnak volt bmw-je meg krvasok penze, amikor osszeallt anyaddal? Szerinted a vilagon minden pasinak, akinek baratnoje van, bmw-je meg sok penze van? Te akkora egy fogyatekos barom vagy, hogy hihetetlen. Szanalma es undorito az az onsajnalat, amit itt minden nap levagsz. Esetleg ha kimozdulnal a hep elol ahelyett, hogy allo farokkal veted ra magas minden hasonlo kerdesre, szereznel nemi elettapasztalatot, meg tudast a vilag es az emberek mukodeserol, mert a filmek es az internet teljesen lebutitott. Olyan sotet vagy, mint az a fekete bmw, amirol folyton vered a nyalad.
2012. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

1:21, mi a gond, nem bírod a kritikát? Fáj az igazság? Vegyél vissza az arcodból, pajtiska, ne buzgálkodjál itt a kemény 12 év "tapasztalatoddal", az a te legnagyobb bajod hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában nem rajtad használták. Ha csak egy kicsit is tisztába lennél a mai női igényekkel, nem az 50 évvel ezelőtti anyukával-apukával vergődnél,akkor rájönnél hogy nettó kreténségekkel szítod itt a műbalhét. Vagy csak natívan trollkodsz? Nekem ez jött le a többsoros tartalmatlan nyálfolyós baromságaidból amit összehordtál. Szerinted ha a nőket nem a zseton és a kocsi érdekelné, akkor ilyen sok lenne ezekből a kérdésekből, és ekkora presztízse lenne az autóknak a csajozásban még az 500 forintos benzinárak mellett is? Ha a nőknek nem lenne ekkora igényük arra hogy eltartsák őket, miközben meresztik a kis sejhajukat, akkor vélhetően sokkalta több lány vállalna munkát, nem pedig a pasitól várna keret nélküli hitelkártyát és stexet cserébe azért hogy este blazírt arccal szétrakja a lábait és várja, mikor lesz túl a dolgon. A kérdezőknek teljesen igazuk van, tapasztalatból írnak, ahogy én is tapasztalatból írok. De ezt neked úgyis hiába magyarázom, olyan hihetetlen ostoba idióta Down-kóros selejt vagy, még egy gondolatolvasó is max. feleárat számlázna ki neked. Komolyan azt képzeled hogy a vágyaid befolyásolják a tényeket? :D pont a hozzád hasonló visszamaradt flegmázós vérkretén internetbohócok miatt van egyre több ilyen kérdés.

Na told el szépen a biciklidet pajtiska, ha már trollkodással töltöd az "életed", legalább legyen is valami fogalmad arról, amit összehisztizel. Kaptad is a jutalmadat: a trolloknak járó mínuszt.

2012. szept. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!