Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azmindegykivagyok kérdése:

Tetszem neki? :O

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam aki nagyon tetszik ... de az eggyik legjobb barátnőm tetszik neki de ő viszont tudja hogy tetszik nekem a fiu ... de neki viszont nem tetszik a fiu de nagyon nyomul rá. mostanában velem sokat szokott beszélgetni .. és sokat nevetünk olyan furán bánik velem ... meg dirket piszkál de nem tudom mié.rt talán bejövök neki ??

2012. szept. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha jól értem akkor te szereted a srácot -> a srác a barátnődet szereti -> a barátnődnek nem jön be a srác, de tud róla hogy te szereted a srácot.

Ha a srác veled foglalkozik már inkább, akkor lehet, hogy tetszel neki. :)

2012. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
figyelj ha piszkál az már azt jelenti.. :D
2012. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy tenyleg tetszel neki, vagy csak teged akar hasznalni, hogy kozelebb keruljon a baratnodhoz.
2012. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen de nekem nem jött össze :( de végülis nem bánom, mert rájött hogy mit vesztett velem :)
2012. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!