Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik, de barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de barátnője van. (? )

Figyelt kérdés
Három hete megismertem egy fiút. Külsőleg az a mai tipikus laza, menő srác, viszont látszik rajta, hogy valójában nem olyan, mint a korabeli srácok általában. Ő nagyon mély érzésű, őszinte, és ahogy észrevettem, nincs minden rendben a lelkével. Beszélgettünk már többször is, és fél évig együtt fogunk dolgozni. Teljesen bele vagyok habarodva, csak ő jár a fejemben. Olyan, mintha a másik felem lenne. Viszont megtudtam, hogy van barátnője, láttam is őket együtt. Lehet, hogy furán hangzik, de nagyon fáj. Még csak 3 hete ismerem, reménykedtem, hogy talán én is érdeklem őt. Erre egy pillanat alatt szertefoszlik minden. Most mit csináljak? Még fél évig kell vele dolgoznom, tehát mindig a közelemben lesz. Szeretném is megismerni, meg nem is, mert még képes leszek tényleg beleszeretni. A kérdésem: Ti a helyemben megpróbálnátok küzdeni érte, vagy beletörődnétek abba, hogy nincs remény? (Én semmiképp sem akarok közéjük állni, de a barátnőm azt mondja, hogy inkább a saját boldogságomat tartsam szem előtt, mivel ő már a harmadik olyan fiú, aki igazán tetszik, de ez soha nem volt/lehetett kölcsönös.)Köszönöm!
2012. szept. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg barátnője van addig semmit se tegyél.ha nem tudod magad türtőztetni akkor inkább ne is kezdj bele.semmi értelme nem lenne
2012. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek a barátnőddel.
2012. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lifeishard ***** válasza:

Fontos a saját boldogságod, nagyon. Viszont más boldogságának a rovására akarod elérni? Ha boldog a barátnőjével, hagyd békén, ne próbálkozz nála. Ha ugyanis ekkorát ártanál, valahol visszakapod.

Csajok között van egyébként egy ilyen mondás, hogy "a pasi barátnője nekem senkim"... Ettől falra mászok. Ha ezek a csajok kapcsolatban vannak, ők is valaki barátnői, tehát egy másik hasonló gondolkodású, a pasijukat elcsábítani akaró nő szemében senkik... Aztán ha sikerül, akkor megy a rib@ncozás...

Kedves Kérdező! Ha nem boldog a barátnőjével, jelezheted neki, hogy érdekled, mint pasi, de akkor is várd meg, hogy szakítson, mert úgy lenne korrekt mindenkivel szemben. Ha boldog, akkor ne hajts rá.

26/F

2012. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Mint ahogy az előttem szóló is írta!

Természetesen fontos a saját boldogságod, de nem azon az áron, hogy a másik emberét tönkreteszed. Az élettől úgy is kapnál egy pofont a későbbiekben.


Szerintem szállj le róla! Ha tudod, hogy van egy párja akkor mégis miért akarnál tőle bármit is ? Ő már foglalt. Valaki másé. Ne akard elvenni. Az olyan mintha valakitől jogtalanul elvennéd a pénzét.


Ha én megtudnám, hogy a páromat valaki el akarja csábítani, biztos, hogy az első utam az illetőhöz vezetne és egy kiadós megtépésben lenne része. Ugyanis senkinek SEMMI KÖZE a páromhoz! Illene tiszteletben tartani mások kapcsolatát, érzéseit.


A barátnőd pedig... szánalmas! Így ismeretlenül is kimerem jelenteni, hogy ribanc gondolkodása van.



18/L

2012. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egy cipőben vagyok veled, a különbség annyi, hogy az a srác aki nekem jön be, "szédíteni" próbál. Szerintem, ha látod, hogy nem vagy neki közömbös, nyugodtan beszélgess vele! (persze csak barátilag). Ha elnyered a bizalmát, és jó viszonyba kerültök, úgyis meg tudsz majd dolgokat a lánnyal való kapcsolatáról is és azt is, hogy mennyi esélyed van nála. Csak lazaság és türelem kérdése! Sok sikert! 16/L
2012. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!