Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy új srác az osztályba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új srác az osztályba?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok. új környezet stb. csak ebbe az a jó h én az egész osztályt ismertem.. na és kb 2 hete bejött egy új srác. bejelöltem facebookon mivel ugye az oszt-társam és van egy csoport amibe beleraktam. na és másnap rámírt facen h én vagyok a legjobb csaj meg h nagyon tetszek neki. már járni is akar velem.. és mindig találkát kér de ebbe az a bökkenő h nekem más tetszik.. nem azt mondom h csúnya ez agyerek de nekem nem jön be. meg ebbe az a vicc h suliba nem szól ám hozzám . és ő az egyetlen akivel szinte semmit se beszéltem még.. és most is valami buliba akar hívni de mivel nem akarok menni azt írtam neki h nincs kedvem... h koptassam le??? bár sztem nem fog menni..
2012. szept. 21. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Hmm..kicsit hasonlo a helyzetunk. Amugy ez nagyon gaz,h virtualisan hivogat,suliban meg nem szol hozzad. Batortalan lehet a srac...de szerintem az a legegyszerubb ,ha vhogy kozlod vele,h teged nem erdekel. Es ezt eloben a suliban tedd meg:) hatha kapcsol,h eloben kellene kommunikalni,plane ilyen esetben ...

Egyebkent velem is volt olyan,h visszahallottam,h az egyik srac az osztalyban engem tart a legszebbnek,de latta,h en nem hajlok ilyesmi fele...

Na,meg a masik,nagyon durva,h az osztalyban egy fiu van,akivel szo szerint nem beszelgettem semmit(koszones v ilyesmi csak) es tortenetesen tetszik nekem ez a fiu...az osztalyban o a leghelyesebb:)...na,de 11.esek vagyunk..ha eddig nem beszeltunk,nem hinnem ,h ezutan lenne vmi... Amugy meg,en mindig azt hallom a fiuktol,h ok nem jarnanak osztalytarssal

Ne haragudj,h irtam magamrol is,csak gondoltam kiirom magambol:)

16L

2012. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

esetleg mondd meg neki h nem vagy az esetem?

ha tovább próbálkozik akkor durvulhatsz, megmondod hagyjon már békén, kopjon le, ha folytatja akkor meg szólsz pl ofőnek

2012. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Minden kérdéshez van egy ügyelete okoska, aki ha másba nem is, de a helyesírásba bele tud kötni! Rühellem az ilyen embereket! Légy büszke a tudásodra, de máshol! Komolyan mondom tö.k.öm tele van ezekkel! Még ha valaki az észt osztja,

vagy el poénkodja, el bagatelizál egy kérdést sem olyan idegesítő, mint ezek a nyelvtan könyv agyú kis pö.csk.öször.űk, és Mondjátok azt hogy nincsen igazam!?

2012. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Nekem sokkal idegesítőbb, ha valaki az ALAPVETŐ helyesírási szabályokkal nincs tisztában. Nem vagyok nyelvtantanár, sem kocka, de egyszerűen irritál, és kész.
2012. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ofo
2012. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nincs igazad
2012. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem büszkének kellene lennem, hanem ezek az emberek szégyellhetnék magukat, akik azt írják amit te.

Oké, hogy nem vagy tisztában a saját nyelved helyesírásával ennyire sem (egyébként nem vagyok "nyelvtan könyv agyú"), de akkor inkább nem szólnék vissza, legalább ragad rád valami.

Amúgy meg:

lemaradt egy s

nyelvtankönyv*

elpoénkodik*

elbagatellizál*

:-D

2012. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!