Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hozzám hasonló csúnya pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonló csúnya pasik, ti hogy bírjátok a szexi lányok látványát?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek, gyönyörű, vonzó csajokat látok, kb nem tudok hova nézni, minden tele van szexi lányokkal.. Akiknél a magamfajtának esélye sincs. Ti hogy bírjátok ezt? Hogy állandóan lóg előttünk a mézesmadzag, amit viszont sose kaphatunk el? Ez kínszenvedés :/
2012. szept. 21. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Go to the prosti!
2012. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az, lesz ha majd már lesz rá pénzem, egyelőre tanulok, nem vagyok kitömve :/
2012. szept. 21. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne kaphatnád meg? Az a baj hogy már magadról se hiszed el.Nézd meg a titkok filmet.Azt vonzod magadhoz amire sokat gondolsz.Ha te azt beszéled be magadnak hogy semmi esélyed akkor tényleg semmi.A külsődön lehet változtatni de ha csak itt sajnáltatod magad(elhiszem amúgy hogy rossz) akkor semmi nem fog soha megváltozni.

17/L

2012. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A külsőmből kihoztam amit lehetett, mindig jó a hajam, igényesen öltözöm, edzek, stb. Arcom olyan amilyen.

A titok dolgot te sem gondolhatod komolyan, az egy parasztvakítás.

2012. szept. 21. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:

érdekes jelenség, amikor van pasim, sokkal kevesebb az utcán a jóképű fazon, mint mikor nincs...veled is ez lehet

hát, önbizalom terén kellene rágyúrni még

2012. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Elsőnek próbálj gerincet növeszteni.


Ha ez megvan, akkor barátkozz meg önmagaddal. Csúnya ember nincs. Kétfajta ember számít csúnyának: aki nem ad magára, vagy aki utálja önmagát. Első eset egyértelmű. Másodiknál pedig a kisugárzásod lesz olyan. Ki akarna (ez igaz mindenkire) olyan emberrel lenni, akiből ömlik a pesszimizmus, a sikertelenség?


Ennél a pontnál észre fogod venni már, hogy tapadnak rád a lányok (lányoknál a fiúk). Egyszerűen ha van egy boldog, magabiztos fellépésed, és ez sugárzik belőled, onnantól kezdve vonzó leszel másoknak is.


Nekem is van egy ismerősöm - nagy, elálló fülekkel, tiszta pattanás és ragya az arca, és nem gazdag egyáltalán. Viszont haláli szövege van, tapadnak rá a csajok :) Egyszerűen a fellépése, az önbizalma annyira megragadó, hogy a legtöbb ember jól érzi magát mellette. És ez az az alap, amin egy kapcsolat ideális esetben elindul - szeretek a másikkal lenni.


Ez viszont csak akkor lehetséges, ha elsőnek önmagaddal barátkozol meg. Gyakorolj neten, chatelj, ismerd meg magad! Aztán a többi jön már magától.

2012. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdés röviden:


"Jaj jaj én szegény szerencsétlen csúnya srác, már a szexi lányok látványát se élvezem mert csak az jut eszembe róluk hogy ez a csúnya világ hogy kicseszett velem, jaj jaj..."


http://www.youtube.com/watch?v=jDBKcPOmmiA


Rossz hír: te jelenleg gyáva vagy. Nem te vagy az egyetlen. Kiválasztotok egy tulajdonságot amivel ti nem rendelkeztek (te a jó külsőt, mások a kis szerszámot, megint mások azt hogy ők maguk alacsonyak), arra fogjátok a kudarcotokat és gyártjátok ezeket az önsajnáltató kérdéseket amiktől aztán rohadtul de nem fog változni semmi.

Az ismerkedéshez önbizalom kell. Önbizalmat meg így lehet szerezni:


[link]


Na csá.

2012. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyhogy keresel magadnak egy atlagost es elvezed vele az eletet.
2012. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
3%

Én is ritka okádék külsejű fiú vagyok, de ami ennél is rosszabb,hogy alacsony is meg sovány is vagyok. Igyekszemnem bámulni a lányokat, mert tudom nincs hozzá jogom, meg még megsértődne a drága lelkük, amiért van képem rájuk nézni. Egyébként meg a szép lányok köztudottan romlottak jellemre, jobb is, ha nem jársz velük. Én is csak azt sajnálom, hogy nem tudok vonzódni a kedves, kövér lányokhoz, sajnos nem választás kérdése, hogy kit kívánsz meg testileg. Vagy van vonzalom vagy nincs.

Amúgy engem a szép lányok megszoktak nézni, még utcán is utánam fordultak már, de persze tudom, hogy csak azért, mert ronda vagyok. Nekik meg lehet bámulni, de nekem nincs jogom, hogy rájuk nézzek.

2012. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem vagy csúnya
2012. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!