Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze egy lánnyal aki tetszik?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járunk de,ő egy osztállyal felettem jár, nagyon tetszik és ehhez tanácsot szeretnék kérni, szoktam vele beszélgetni Facebook-on, és hogy mit írjak neki, valamint hogy azt is hogy-hogyan tudnám elvinni randizni ??

VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI!!!!!!



2012. szept. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
1 vacsi vagy mozi vagy valami ilyemi helyre... ott bújjatok össze smaci akármi!
2012. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozi, piknik, pizza, bármi szóba jöhet ami tetszik. Sok sikert!
2012. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először tudakold meg, hogy van-e neki valakije..

Ha nincs, tiéd a terep.. Beszélgess vele személyesen, és óvatosan hívd el pl. a városba sétálni, és ott beszéljétek meg, hogy mikor és hol lesz a következő találkozó..(:

2012. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszeruen odamesz hozza es talalkat kersz.
2012. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs neki senkije, De előbb össze kéne ismerkedni vele.ÉS még ezt is meg szeretném kérdezni hogy-hogyan csináljam ??

Facebook-on vagy hol ???

2012. szept. 21. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen..(: Az nyerő lesz..:)
2012. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!