Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác az osztályba ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályba . Mit tegyek? A tartalon lennt taálható .

Figyelt kérdés

12/L vagyok és van egy fiú az osztályba ő B én A s .

Bele vagyok esve . Ő egy igazán sármos jóképű fiú nagyon kedves velem meg ellehet vele beszélgetni Német órán is hátrafordul és beszélgetünk pár szót .

én csak azt nem tudom hogy mit tegyek .Hogyan szólitsam meg ? Megmondjam vagy ne ?

Minden választ szívesen várok !!!!



2012. szept. 22. 13:23
 1/7 anonim válasza:
csak szólítsd meg! mondj neki valamit németül, valami vicceset, vagy akár meg is kérdezheted tőle hogy mi volt a házi. és utána már bármiről el tudsz vele beszélgetni! én is így kezdtem:)
2012. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő B, Te meg A, akkor nem osztálytársak, hanem évfolyamtársak vagytok.
2012. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti örülni fog ha megomndod neki, még büszke is lesz magára! Csak bátran tedd meg! Manapság az se szégyen ha te hívod meg, mondjuk suli után egy fagyira vagy bármire.
2012. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsikaa elirtam igy jobb ?
2012. szept. 22. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el jatszani egyutt a jatzoterre.
2012. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó !

Kicsit Bunkó volt tőled !

2012. szept. 26. 15:36
 7/7 A kérdező kommentje:
jah am már mindeggy ..
2012. szept. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!