Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy fiúnak se? Az osztályomban, környezetemben mindenkinek volt vagy van barátja. Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
165 cm magas 50 kg vagyok. Vékony, sportos, a barátnőim szerint nagyon szép vagyok. Egyetlen szépséghibám a fogszabályzó és néhány pattanás amik ellen mindent megteszek, suliban alig látszanak mert korrektorral eltüntetem őket. Divatos vagyok és 1. Osztály óta kitűnő tanuló országos dobogós eredményekkel. Ezt nem önfényezésnek mondom csak nagyon nem értem miért kellenek csúnyácska butus lányok is a fiúknak rám meg rám se néznek, sajnos nehezen barátkozom ès nem vagyok nagyon népszerű a suliban. Fiú barátaim nem nagyon vannak mert lányokkal is nehezen barátkozom, hát még fiúkkal. Szerintetek min kellene változtatnom? 15/L

2012. szept. 22. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy képet? (Privátban is jó.) Bár szerintem itt nem a külsővel van baj.
2012. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hat talan mert nem vagy kommunikativ, ezen kellene valtoztatnod.
2012. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 David_Hustler válasza:
Képet légyszi, és megmondom :)) (Privátban)
2012. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt fiatal vagy,van még bőven esélyed rá.

Szerintem nem igen beszélnek veled a fiúk vagy beszélsz velük

2012. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbálok nyitni mások felé de sajnos nagyon nehezen meg mert rágörcsölök az egészre. Nem vagyok kezdeményező típus...
2012. szept. 22. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon nem ismerlek, csak tapogatózom a helyes választ keresve.

Több verzió is lehet. A fiúk általában azokra a lányokra hajtanak, akiről úgy gondolják, hogy náluk lehet esélyük. Ezért az egyik ok lehet az is, hogy túl elérhetetlennek tűnsz a számukra. A másik, hogy talán nincs meg benned még az az erotikus kisugárzás, ami a fiúk felé kimondatlan jelzés. Hogy ez pontosan mi, azt nem tudom elmagyarázni. Olyasmi, ami a mozgásban, a szavakban, a nézésben,a stílusban, az öltözködésben vagy benne van, vagy nincs. (kb. mint az X faktor)Leginkább erre a két dologra gondolok, ami oka lehet ennek. Mindkettő meg fog szűnni idővel. Ez egészen biztos!

2012. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hanariko ***** válasza:
A kommunikációval és a rágörcsöléssel van a baj. Hidd el, később nagyon értékes leszel, ha okos is vagy, meg szép is. Azért mert most mindekinek van vkije, neked nem kell hogy feltétlen legyen. Már csak azért is, mert erőltetni úgy sem tudod. majd ha még érsz egy kicsit, elmúlik a szégyenlősség és akkor több esélyed lesz. Ne aggódj!
2012. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A leírt tulajdonságok alapján számomra tökéletes vagy,kár hogy nem ismerlek élőben.Ha akarsz beszélgethetünk akár csak barátként.16/F
2012. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 atilis ***** válasza:
Tanulj az X-Faktorból, hogyan is kell ezt csinálni.
2012. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sayorii válasza:
Szia! Velem ha hiszed ha nem ugyanez volt/van a helyzet, de mégsem bánkódom érte! Inkább élvezd ki, hogy "gyerek" vagy, és azt csinálhatsz egyedül amit akarsz, senkinek nem kell megfelelned! Különben is a mai srácok azok elég gyerekesek minden szempontból, komolyabb kapcsolat meg csak 20éves kor körül alakul ki, addig meg még van bőven időd! Szóval nem bánkódj és a legfontosabb, hogy ne TE rohangálj a fiúk után! (ja, és egyébként én is fogszabályzós vagyok és imádom, mert szerintem egyedivé tesz, szóval no para) 16/L
2012. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!