Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A környezetemben lévő lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben lévő lányok miért oltanak, hogy nem járok kocsival iskolába?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó természetű gyerek vagyok és a BGF-re járok. Vannak 3-an szobatársaim egy elég nagy helyiségben, nekik zömmel sok barátnőjük van. Úgy nagyjából 30 összesen. Ezek jó része sokszor fel szokott oda járni hozzánk beszélgetni, vagy ha egyik osztálytásammal összejön, akkor szexelni is. De ebből a 30 ból úgy 20-22 mindig olt engem, hogy sokkal menőbb pasi lennék ha autóval járnék iskolába, mert nekik az a természetes ha autóval jár a pasi suliba. Aki buszozik, bkv-zik, azon csak röhögnek és nem veszik potenciális pasi számba. Ezzel csak az a baj, hogy én Pesttől több mint 120 km-re lakom (csak Pest külső határától)és ha én minden héten haza meg vissza járnék, az hetente 2 alkalom, havonta meg kb 8 alkalom. Amit kiszámoltam, hogy ilyen bődületes benzinárak mellett nagyjából olyan 25-30 rongyre jönne ki csak a benzinköltségem havonta, ami egy nagyon olcsó albérlet árát súrolja, ez pedig engem padlóra vágna nagyon hamar. Gondolom a legtöbb embert is. Bár nem tudom, itt mindenki leírja, hogy így meg úgy szegények az emberek, mégis azt látom, hogy holmi 18 évesek közül minden 4. lassan iphonnal, meg Galaxy S-el, S2 vel járkál, szóval lehet nem is annyira szegények az emberek. Csak én találkozom ilyen csajokkal egy jónevű fősulin, hogy 30 ból több mint 20 szinte követeli a pénzes pasit maga mellé, vagy rossz lányoknál kopogtatok. At hozzá kell tennem, hogy mind a 30 elég dekoratív jelenség, jól öltözöttek és csinosak. De nekem megdöbbentő, hogy amit ide szoktak írni a lányok, hogy nekik így meg úgy nem fontos a pénz, erre meg itt kapásból az általam ismert lányok 2/3 szinte követeli a pénzes pasit. Ezek szerint én mentem rossz főiskolába és máshol nem nagyon vannak ilyen lányok, ha igazak a gyk-s állítások, hogy a a csajoknak nem kell a pénzes pasi.
2012. febr. 22. 17:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
el se olvasom amit írtál, mert sok, de cím alapján csak egy tanácsot tudok adni: kerüld a pénzéhes ribancokat, és sz@rd le mások véleményét
2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
ha én lennék az ország diktátora, akkor ezeket a csajokat hamarabb vinném gázkamrába mint a kisebbséget :) ez azért nagy szó :D
2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
sikeresen megismerted a hülye piicsákat. ne törődj velük. lehet, hogy nekik apuci, anyuci mindent megad. rájuk se hederíts...
2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz. A véleményüket magasról tojd le, nevesd ki őket. :)
2012. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Pörkölj alájuk egyet és kész. Utána nem fog járni a kisasszonyok szája egyből.
2012. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy apuci nekik mindent megad, de ugyanakkor irígykedem is egy kicsit, ami nem jó. Ugyanis ezek a lányok igencsak szépek és olyan pasikkal járnak szinte mint egytől egyig akik jó anyagi helyzetben vannak, bármikor füttyent nekik a csaj, akkor kiviszi őket a tecsoba, moziba stb. Én pedig ezt nem tehetem meg és le kell mondanom ezekről a finomságokról (nagyon szépek ezek a lányok). Nem tehetem meg a több mint 30 ezer ft-os kolidíj meg egyéb kiadások mellett, hogy iphone-t vegyek és fizessek havonta 10-15 ft-os havidíjat arra, nem tehetem meg hogy 130 km-ről járnak be a suliba stb. Biztos vannak rendes lányok is akik nem ilyenek, de mivel nem vagyok egy nagy izgő-mozgó ide-oda menő társasági ember, így ezzel ritkán találkozom. Akikkel meg találkozom, azok zömmel pénzes libák és pénzes pasit akarnak maguk mellé, ha meg rájuk hajtok, akkor jönnek azzal, hogy te ezt nekem tudnád finanszírozni stb? Hogy lehet, hogy ilyen társaságot fogtam ki? Máshol nem ez megy?
2012. febr. 22. 17:31
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen csajokat kapásból pofán szoktam röhögni. Ha nem, akkor is pusztán udvariasságból nem teszem.

Szerintem idióták alanyi jogon senkinek sem jár a luxus, sok pénz, kényelem. Még akkor sem, ha bulája van.

Miért pocsékolnál, ha az egyszerűen HÜLYESÉG? Hmm? Mert ők elvárják?

Sajnálom, de a BGF-en tényleg ez a jellemző.

2012. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
3 pasinak összesen 30 nője. Ja.
2012. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

nyavajgás 2012. igen itt a pénzes emberek valahogy elég jól összeterelődtek azt hiszem az világosan látszik, de igen, rossz lányoknál kopogtatsz. mármint, ha neked csak azok tetszenek, akkor kergesd őket, egy kocsit is csapj magadhoz hát! miért oltanak? na vajon? kocsis pasit akarnak. mi mást lehet erre mondani??

keress más körökben, vagy ne a pénztésbulitakarok-társaságokban, talán ott nem a kocsid felől érdeklődik a csaj.

ja és még, persze hogy mást olvasol itt, mint amit tapasztalsz. a pénzesbuliarcok nem itt fognak írogatni sorry.

2012. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ezt a képet már valaki egyszer feltöltötte ide, onann loptam. Tehát ilyesmi szépségű lányok járnak főként oda hozzánk és hát nem tehetek róla, sajnos az van, hogy nekem ezek a típusok bejönnek. Lehet rossz az ízlésem de ez van, ezeknek meg egytől egyig Brad Pitt kell és vele együtt az anyagiak is. Ezzel nem tudok versengeni.



[link]


És mindegyik ezek közül ilyesmi, vagy hasonló típusú pasira NEDVESEDIK. Én pedig nem vagyok ilyen, és úgy érzem szétcseszett engem az élet.


[link]

2012. febr. 22. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!