Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mivel tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel tudnám felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
1 hónapja megismertem egy srácot! Nagyon kedves aranyos csak nem tudom hogyan kerüljek hozzá közelebb! Bulizós típus és szeret vásárolgatni vagy sétálgatni a Plázákban...! sportos alkat sok a közös vonásunk de még nem találkoztunk! Hogyan kezdeményezhetnék felé??

2012. szept. 22. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem találkoztál vele, honnan ismered? Honnan van infód a közös vonásokról? Többet kellene tudni a szituról, hogy érdemben tudjunk tanácsot adni!
2012. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetünk MSN-en és így ismerjük egymást neten keresztül de szeretném közelebbről is megismerni csak nem tudom hogyan kezdeményezzek!
2012. szept. 22. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem találkoztatok akkor nem igazán ismerheted!

Az interneten keresztül sokan másképp viselkednek mind élőben.


Minden esetre ha jobban meg akarod ismerni, akkor kezdeményezésnek megbeszélhetsz vele egy találkozót.

Program gyanánt pedig egy kis sétálgatást.

Ha elég gentlemanus akkor pihenés kép beültök egy cukrászdába és meghív valamire.

2012. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló "acél párduc" ott találta a szöget, ahol a feje van!

Én is interneten találtam meg a párom. (Személyesen nehéz lett volna, hisz az ország túlsó szegletében lakott.) Alig egy hónap levelezés után találkoztunk. Aztán az első randin szex, szerelem. Lassan már hat éve élünk együtt.

Én mondom: Próba, cseresznye!

2012. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!