Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 éves szűz fiatalember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz fiatalember vagyok. Mit tegyek, , hogy ne veszítsék el az önuralmamat a sok visszautasítás után, , amit 31 lánytól kaptam durva módon?

Figyelt kérdés
Az sajnos nem úgy van,, hogy nem szoktak ronda módon a lanyok elutasítani egy ronda pasit. Sajnos többségük nagyon meg tud bántani egy rút pasit. Pedig nem szép lányoknál próbálkozom. De eddig csak a bekpezeltekhez volt szerencsém sajnos. Teljesen osszeomlottam a sok kikosarazas utan. Felek,, hogy egyszer elvesztem a fejemet és kart okozói magamban vagy valamelyik lanyban, ezt nagyon nem szeretnem, de mar nem tudom ezt a sok megaláztatást lenyelni. Mit tegyek? Ugorjak le a 6. Rol? Nem akarom,m de lehet muszáj lesz mert kart okozokok egy lanyban, amit nem szeretnek. 27 eves agrármérnök pasi. Help!
2012. szept. 22. 23:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jav. Hogy ne veszitsem el.
2012. szept. 22. 23:42
 2/22 anonim ***** válasza:

menj el qrvazni

nehogy vkiben kart tegyel

2012. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

egy füzetbe jegyzeteld le,hogy mi volt az a mondat,az a rész,ahol kocoltatva lettél.

és mi volt az a rész,amivel megnevetteted,meg ilyenek.

így tudsz tanulni arról,hogy melyik taktika működik és melyik nem.

mert 31x elkövetni ugyanazt a hibát eléggé őrületszagú.


egyébként az őrület definíciója-

ugyanazon cselekvések ismételt végrehajtása,és mégis mindig más eredményre számítani,mint ami bekövetkezik.


gyakorlati tudásra meg elmehetnél továbbképzésre örömlányokhoz.

2012. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az önuralmadat? Miért, mi lesz, ha elveszíted az önuralmadat?


Durván utasítottak el? Ez mit jelent? Mit tettek?

2012. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mondtak,, hogy kopj le öreg, nem veszed észre magadat? Utána meg helyes pasikkal mulatták az időt, hogy még jobban fájjon. Meg azt, hogy haggyál már békén te pondró. Pedig soha senkire nem mondtam soha csúnyát, de én azt kapom, mert rendes vagyok és a csajok ezt kihasználják és megbantanak. Sokszor rossz gondolatok járnak a fejemben, hogy meg egy elutasítás utan helyben hagyom a lányt. Ezt nem szeretnem és nem is tudnám megtenni. Elkeserítő a helyzet.
2012. szept. 22. 23:52
 6/22 anonim ***** válasza:

ilyeneket akkor mondanak max,ha paraszt módon közeledsz.

szóval akkor a hiba nem bennük van.

2012. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
hát én is csúnya vagyok de engem nem bántott meg egy lány se akit leszólítottam.ilyeneket mondtak csak hogy van barátjuk meg hasonlókat:D ami lehetett igaz is
2012. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichiáterhez.
2012. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Figyelj! Segíteni akarok, de ez nem megy úgy, ha nem mondom meg, amit gondolok. Szerintem ne koncentrálj annyira az érzelmeidre és hagyd a fenébe a negatív gondolatokat meg az önsajnálatot! Ha férfi módjára akarsz viselkedni, akkor kapd össze magad és változtasd meg a gondolkodásmódod. Az számít ami a fejedben van. A viselkedés, a stílus, a tekintet... fogod? Ne kegyelemdugásokra vágyj, hanem gondolkodj nagyban... nézd meg azokat a filmeket, amiket a csajok imádnak. Nézd meg, mit és hogy csinál a sok Mr. Férfi. Tanulj és ne siránkozz! Az egész egy játék, úgyhogy ne görcsölj. A visszautasítás is egy reakció. Tegyél rá... mutasd meg, hogy teszel rá, ki mit gondol rólad! Mutasd meg, hogy van tartásod! Legyél állandóan mozgásba, ne a fotelben ülve keseregj. Vállalj rizikót, tűzz ki célokat, és szenvedélyesen kövesd az utadat! Maga az életmód is roppant vonzó lehet egy nőnek. Ne a nők iránti éhség hajtson, hanem a játék élménye, és az az érzés, hogy te vagy a nagy játékos. Minden kezdet nehéz, de most se késő elkezdeni. Viszont tovább ne várj! Tedd amit tenned kell!
2012. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Mondtak,, hogy kopj le öreg, nem veszed észre magadat? Meg azt, hogy haggyál már békén te pondró."


És ezeknek mi volt az előzménye?

Mit tettél, mondtál? Honnan ismerted a lányokat?

2012. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!