Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvettem 1 lányt msn-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem 1 lányt msn-re, mert tetszik! Csak mit mondjak neki, h kezdjem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
"szia! sztem te nem tudod h ki vagyok de tetszel szeretnélek emgismerni:)" sztem ez emgfelelő:D
2009. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
vagy "már régóta figyellek, nagyon szimpi vagy, szívesen megismernélek"
2009. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy "nagyon tetszel nekem megszeretnélek ismerni közelebről"
2009. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
látásból ismerem, és ő is ismer engem!!
2009. aug. 2. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor néha szórj el a beszélgetéseitekbe párbókot...ne sűrűn csak amikor épp nem számítana rá..ha te is bejössz nekibelemegy majd a játékba és elis kezdődött a agy flörtölés.aztán amikor úgyérzed hogy itt az idő mond meg neki hogy kedves szép...stb. stb. téged nagyon megfogott...stb.stb. és hogy lehet e több köztetek...erre meg vagy azt modja hogy igen vagy azt hogy nem.....innnentől meg már rajta áll a dolog.=) sok szerencsét hozzá!=)
2009. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején ne mondd meg neki,hogy tetszik,mert elveszti a varázsát és lehet megrémíted.Én legalábbis megrémített amikor ilyen helyzet volt.

Én a helyedben elmondanám,hogy érdekes személyiségnek tartom és szeretnék meggyőződni róla,hogy ez tényleg így is van.És egy kicsit növelheted az egoját, ha azt mondod,nagyon kevés ember van akivel jól el lehet beszélgetni,és reméled ő is egyike ezen embereknek.

2009. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi.Javítok: engem rémített meg,amikor egy srác rögtön azzal jött,hogy tetszem neki,és legyen már belőle több.

Előző válaszadó voltam.

2009. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg kicsit rémisztő, ha azzal kezded... inkább majd később, esetleg tartogathatod későbbi beszélgetésekre is. Azalatt le is szűrheted, ő mit gondol. Ha látásból ismeritek egymást, nem gáz, hogy csak így felveszed, én ennek még örülni is szoktam, ha helyes ismerősről van szó.
2009. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semmiképp se kezd úgy h már régóta figyellek,mert nagyon ijesztő...
2009. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem ijesztő, de hát kinek mi. Nálam is így kezdték tavaly nyáron, ősz óta pedig járunk, lassan 1 évesek leszünk:)

Tetszett h.ezt mondta.

Ne azt monddd h tetszel, hanem h szimpi vagy. Nekem sose jött be az, aki csak a külsőmre pedálozott.

Második voltam.

2009. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!