Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Álltalánosban volt egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltalánosban volt egy csaj kicsit csúnyácska, haverokkal anno sokat piszkáltuk, de most elég jó nő lett belőle, így kissé idősebben (18) szeretném randira hívni hogyan kéne kezdenem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh! Te lennél az a csufi kis csaj az álltalánosból?

Randiznál velem?

Írd meg mit válaszolt.

2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 atilis ***** válasza:
79%
Szia, én vagyok az a hülye, bunkó, eljössz velem, mert rájöttem, hogy egy sekélyes, szemétláda vagyok, és nincs senkim, meg nem is lesz.
2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A csaj helyében szarnék a fejedre, ha még b*sztattátok is anno.
2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem azért de 13-14 évesen honnét tudtam volna, hogy mi a helyes és mi nem. Mindenki a szívére teheti a kezét, hogy fiatalabban csinált e hülyeségeket...
2012. szept. 23. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak van egy kis esze, elküld a francba.
2012. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Akár én is lehetnék ez a csaj.:) Bár én 19 vagyok,de általánosban engem is csúfoltak a srácok,és most újra összehozott a sors az egyik sráccal,beszélgettünk,és szerintem rájött,hogy jó csaj vagyok. Én igazából már feldolgoztam az általánosban történteket,úgy teszünk,mintha misem történt volna. Ha elhívna randizni,simán elmennék,és új lappal indulna. Csak bátran!;) Azt azért add tudtára,hogy még kis p*cs voltál,és hogy most milyen jó nő. Na meg ne lepődj meg azon se,ha esetleg elküld a francba.:) De ha csak egy talira hívod el,akkor látni fogod,hogy reagál rá. Ha nem tetszik neki,akkor ez van,nem a kezét kérted meg.
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is b@$ztattak általánosban a külsőm miatt (is).

Na, ha most valamelyik kis nyomi próbálkozna, elküldeném a pic$ába...

Nekem azok az évek rányomták a bélyeget az önértélésemre.

Ha szerencséd van, neki nem.

24N

2012. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én fiúként vagyok így és emiatt nem is merek lányoknál kezdeményezni, de ha azok közül a lányok közül, akik engem annak idején kigúnyoltak, kinevettek, lenéztek valamelyik próbálkozna ma én tuti könnyű szívvel küldeném el a pics.ba.
2012. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elküldenélek melegebb éghajlatra. Az ilyenek miatt, mint te, rengeteget sérültem anno.

De próba cseresznye. Max nemet mond.

2012. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam ,sokat piszkáltak általánosban.A csaj helyében el küldenélek melegebb éghajlatra..!
2012. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!