Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a pénz hatására....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a pénz hatására. Mit tegyek? Elszórakozza a pénzét, én meg le vagyok tojva, mostanában többet iszik és alig találkozunk.

Figyelt kérdés

1 hete is tudott volna jönni meló után, de inkább elment kocsmázni és hajnalban hívott, hogy jöhet-e hozzám. Persze taxival, mert mostanában telik rá neki. Nem tudtam aludni, eljött.

Hétköznap volt szabadnapja, akkor dolga volt otthon, de utána szerintem tudott volna jönni hozzám, erre meg elment a kocsmába pár sörre.

Hétvégén most, hívott névnapot ünnepelni, délután 5-kor. Olyankor nem volt kedvem buszozni, pénzem sincs, fizetésig nem tudom, hogy húzom még ki. Itthon főztem, ment a mosógép, kétszer kellett mosnom. Nem hagyom itt a gépet működéskor, mert akármi történhetne, de szerintem más se mászkál olyankor. A ruháknak hétfőig meg kell száradniuk, nem értem volna rá másnap mosni. Olyankor már nem is volt kedvem buszozgatni, az idő is elromlott. Annyit írt, hogy ha meggondolom magam, írjak neki. Le se tojt utána, nem is írt semmit. Én írtam neki később, hogy b.sza meg az alkoholista pofáját és jó szórakozást, egyedül is megvagyok és remélem, holnap sz.rul lesz. Annyit írt, hogy hívjam. Erre meg fel sem vette, később a haverja vette fel, mert ő elaludt a kocsmában, annyira ittas lehetett. Éjjel hívott, hogy bejöjjön-e, mondtam nem kell, nem vagyok kíváncsi a piás fejére és akkor le is tette. Utána hívott még egyszer, de nem vettem fel, mert lehalkítottam a telefont.

Ha annyira akarta volna, hogy menjek, felhívott volna már először, mint régen. Akár taxit is hívhatott volna nekem, messze van a buszmegálló, azért se mentem, neki van miből fizetnie. Nyert több, mint fél milliót. Azóta én vagyok az irigy, mert soha nem fizetek neki semmit. Nem veszi észre, hogy albérletben, minimálbérből nincs lehetőségem szórni a pénzt. Ő fizetéskor is kifizeti a kötelezőket, utána elszórja a maradék 40-50-et, mert otthon lakik. Régen az én kajámat ette, fizettem neki, ha elfogyott a pénze, de úgy látom, nem értékeli vagy elfelejtette. Most, hogy több van neki, teljesen megváltozott. Amikor írtam neki, hogy nincs pénzem, azt se mondta, hogy fizet nekem valamit, csak menjek. Nem erőlteti a találkozást. Ha nincs pénzem, akkor én le vagyok szarva vagy mi? Erről nem én tehetek. Régen normálisabban viselkedett velem, nem volt ilyen okoskodó és nagyképű. Szerinte én vagyok a hibás, ha nincs pénzem. Sajnálom, nem tehetem meg, hogy a kaszinóban elszórjak egy tizest, ha nyerek, ha nem. Ő nyert. Nem jár oda, csak pár hete volt ott és akkor nyert. Nem függő. Kaptam tőle 20-ért egy telefont és azt is folyton felemlegeti, hogy senki nem volt ilyen velem, hogy vett nekem bármit is. Azóta semmit nem fogadok el tőle, nekem ne emlegesse a dolgokat és ne istenítse magát. Legutóbb is vittem a cigitöltőmet és magamnak csináltam a cigit, nem kértem tőle, hiába kínálta.

Nem szeretnék itthon ülős, házimunkát végző lenni, de nincs lehetőségem a kevés pénzemből szórakozni járni és 5-10 ezreket elvedelni. Régen, mikor jártam valamerre, nagy társasággal, mi olcsón megúsztuk a szórakozást, senki sem volt pénzzel tele. Fejenként kb. 500 ft és jól elvoltunk. Nem is a pénz a lényeg, hanem a viselkedése. Lassan 30, így akar élni? Van gyereke, korán kezdte a dolgokat, szerintem azért ilyen most, mert akkor nem élhette a fiatalkorát, mert két idiótával is költözött össze és az egyik megcsalta folyton, a másik meg le sem tojta... Én bűnhődjek miattuk? Inkább kihagyom...


2011. márc. 27. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ez az alak nem érdemel meg egy normális embert.
2011. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ültesd le s mondd el neki, hogy mi bánt, s ne felejtsd el megmondani, hogy milyen volt mielőtt nyert. Ha látod rajta, hogy nem hajlandó visszaváltozni akkor hagyd ott, semmi értelme olyan kapcsolatot kínozni ami nyűg neked.
2011. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat érdemelsz. Nehéz lesz, de felejtsd el! Iratkozz fel társkeresőre járj olyan helyekre ahol sok lehet a szingli! Keress mást, akad olyan pasi aki normális, egyet csak ki fogsz belőlük!
2011. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit...

Ő szempontja: ennyi pénzzel "élni akar". Én vagyok a hibás, hogy nincs pénzem, nincsenek emberi kapcsolataim, hogy feljebb jussak. Én tehetek róla, hogy albérletben vagyok, mert egyszer összeköltöztem valakivel és nem szülőkkel lakok (nem fogadnának vissza, mert éppen a költözésemkor váltak és eladták a régi házat,elköltöztek. Anyámnak férje lett, apám és a nagyobb húgom meg azt mondta, hogy ha nem költöztem volna el, nekem is lenne szobám, magamnak csináltam ezt, maradjak is itt albérletben. Elég sokat költöztem már.Őt visszafogadták kétszer is, szerintem ez a szülők viselkedésén múlott, hogy őt igen, engem nem fogadtak be sehova.)

Ő azt csinál, amit akar, az ő dolga, mire költi a pénzét, ő dolga, hogy eljár inni, nincs hozzá közöm. (Párttag és nyár végén a politika volt neki fontosabb mindennél, akkor elkezdtem eljárni 1-2 csajjal szórakozni. Akkor én voltam a ribanc szerinte, biztos ribanckodtam. Ő megteheti, én miért nem?) Azon aggódik, hogy őt nem hívtam meg soha semmire, a lányokat meg igen.( Nem igaz, mert mi közösen vettünk egy üveg bort és azt ittuk, nem egymásnak vásárolgattunk több ezerért. Nem emlékszik, ki fizetett akkor, mikor munkanélküli volt vagy nem volt pénze.) Mindent negatívon látok, így nem leszek soha sikeres. Mi legyen nekem a pozitív? Ő éli világát én meg mindig azon gondolkodok, hogyan osszam be a pénzt fizetésig? (Soha nem mondogattam neki a pénzhiányt, csak mostanában, mikor irigynek tartott és menni akart valahova, csak elmondom neki, hogy mi van, vagyis nincs.) Persze ittasan mondta ezeket, józanul nem képes bármiről is dumálni...

2011. márc. 27. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ez egy szar alak. Majd elfogy a pénze és akkor kujtorogni fog. Ne alázd meg magad.
2011. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell otthagyd, de akkor ne panaszkodj, hanem tűrd el.

Sosem fog megváltozni.

Erre mondják, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Rengeteg ilyen van, játékfüggők, alkoholisták lesznek. Valószínű te is sok rossz példát láttál a környezetedben, ezért keresed az ilyen típusú pasikban a szerelmet.

Próbálj meg egy egészen más világba kerülni, mert így nem lesz boldog életed. Ne várd, hogy megváltozzon, mert nem fog.

2011. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek utan meg kerdes?? Ennek a tizedeert hagynak ott sokkal jobb embereket tucatszamra nap mint nap.
2011. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Természetesen hagyd ott.. nem éri meg... könnyű mondani,de határozd el, hogy ott fogod hagyni,és kész.Ha nagyon magába néz,akkor 1-2 napig puncsolni fog,és ha visszafogadod,akkor 1-2 hétig jó lesz minden és utána minden baj kezdödik elölről...

Egyszerűbb otthagyni vkit, ha közbe ismerkedsz,és van kilátásban 1-2 dolog.Egyszer kétszer eljársz szórakozni, és könnyen fog menni;) barátnőddel vesztek egy üveg bort,v vmi piát, a belépőre meg félreteszel max 1000 Ft-ot. De már egy csomó olyan hely van ahol lányoknak ingyenes a belépő. Sok sikert!

2011. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarom megmondani, hogy mit tegyél vele. Neked kell ezt megválaszolnod. Ilyen társat szeretnél?, ilyen apát szeretnél? Fél milla nem a világ könnyen el lehet tapsolni, örülj neki, hogy jobban megismerhetted, milyen is valójában. Így jobban tudsz dönteni! Ha úgy alakul, ne félj az egyedülléttől, sokkal jobb, és reménytelibb, mint a társas magány!!!!!!!
2011. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nincs jövő egy ilyen pasi mellett. Ha olyan jól megy neki, miért nem tesz félre mondjuk egy lakásra? Vagy nyaralásra, akármire. De az, hogy csak elveri a pénzt, és folyton bulizik meg piál, rád meg tojik... nekem nem kéne ilyen alak.
2011. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!