Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem akarok barátot 17évesen?

Figyelt kérdés
Annyit szenvedtem már a fiúk miatt, hogy már nem akarok egyáltalán senkivel se lenni és inkább rideg leszek azzal aki közeledik de szándékosan. Nekem úgy látszik jobb egyedül szerintetek ez így normális ha így érzem jól magam?
2011. okt. 9. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon megbánod. Néhány éve én is így döntöttem férfiként, és, hát most érzem igazán, hogy milyen hülye voltam.
2011. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért mi változott azóta?
2011. okt. 9. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom....nekem pl bejött ez a viselkedés,bár csak akkor érdemes ezt tedd ha szeretsz egyedül lenni...
2011. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves vagyok, és pontosan ezt érzem amit te, akik közelednének felém, azokat elutasítom. Egyszerűen elegem van a férfiakból!
2011. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"miért mi változott azóta?"


Gondoltam olyan dolgokra koncentrálok, hogy meg legyen a diploma, állás, tudjak fenntartani egy kocsit, lakást, stb.


Most az van, hogy gürizek, mint a hülye, aztán hazamegyek és egy sötét, üres lakás vár. Néha ez jó. Néha viszont úgy érzem, hogy a francnak csinálom ezt az egészet, hiányzik az egész értelme. A nő.

2011. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül... elegem van a folytonos sértődésekből meg abból hogy megmondják mit szabad meg mit nem és hogy csak úgy belém rúgjanak ha épp olyanjuk van...
2011. okt. 9. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rideg leszel később nagyon megbánod... de az is előfordulhat hogy 1-2 embert csak ridegséggel tudsz elküldeni, szerintem végig kell gondolnod, hogy mik azok a tulajdonságok a férfiakban ami miatt most ezt érzed, és tedd fel ezt a kérdést: biztosan van olyan férfi akiben nincs ilyen tulajdonság, vagy csak elenyésző? Nem lehet h eddig 1 adott "típusú" férfival próbálkoztál végig? Nem lehet hogy te sugároztál olyan információkat amiket a férfiak félreértettek?
2011. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 life is beautiful ***** válasza:
100%

jól mondják. egy ilyen döntés rossz irányba viheti a személyiségedet. amin később már csak nagy figyelemmel,tudatossággal tudsz változtatni, nem érdemes elszúrni és bezárkozni a sok buta gondolkodású ember miatt

18f

2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy már most így vagy. Én se bízok abban, hogy a közeljövőben találok magamnak ideális partnert, de ez legalább fele részt magam miatt van.

Nem értem, hogyan járathatta le magát előtted az összes fiú, mikor alig ismersz párat... ha így érzed kár, mert valóban nehéz lehet feléd közeledni. Mázlista akinek mégis sikerül megtörni a jeget :P


17/f

2011. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!