Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a mai tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai tipikus srácoknak milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Tipikus alatt egyrészt a külsőt értem, tehát divatos, márkás cuccok, mindenféle legújabb telefon meg hasonló kütyük, hétvégente rendszeres ivászat, menő haverok, stb. Ők azok, akiket általában körülrajonganak a lányok, és ezt természetesen nagyon élvezik. Viszont egy ilyen srác hajlandó lenne összejönni egy olyan lánnyal is, aki úgymond nem átlagos, tehát nem tartozik abba a társaságba, amibe ő, visszafogottabb, más is érdekli, nem csak a felvágás mások előtt, nem az alapján ítéli meg az embereket, hogy ki mekkora arc? Vagy ez elképzelhetetlen?
2012. szept. 25. 20:46
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:
100%
máris belédszerettem!
2012. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TOMAtm ***** válasza:
100%
vékony,formás mellű,kerek narancsbőrmentes-seggel,csinos pofival,ápolt külsővel divatosan becsomagolva.
2012. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mai tipikus srácoknak mai tipikus lányok
2012. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lol ASOT :DD
2012. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:))))) ezek a tipikus srácok koppanak a legnagyobbat. Mert ezeket amiket felsoroltál apucinak pénzelni kell és ez vmikor megszünik. Ne is foglalkozz vele. Ez am nem gát semmiben.
2012. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
:Db hát amelyik éretlen, kis csipasz ne várj tőlük sokat:D tisztelet as kivételnek:)
2012. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nem csak a tipikusokra de a nemtipikusokrais vall szerintem ha egy csaj visszahúzódó és pl. órán csendben ül a hátsó padban akkor azt nemnagyon veszik észre csakha szép
2012. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rainbowinthedark ***** válasza:
tipikus divatlibák jönnek be nekik megláttam legjobb barátom bnőjét.(Barátom nem az a divat váza,de a barátnője.....)
2012. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ASOT ***** válasza:
ááá most nem volt kedvem kifejteni már annyi ilyen kérdés volt...egyszer elmentettem ezt a milyen az ideál meg milyenek tetszenek de nem találom b@sszus.....
2012. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

itt csak egy a bibi

téged ne az alapján ítéljenek meg, mekkora arc vagy

de te ez alapján ítélsz meg másokat

2012. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!