Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam egy osztálytársamnak (lány) hogy tetszik nekem. Ő azt mondtam nekem hogy én is tetszek neki DE csak belsőleg. Azt mondta hogy a régi osztályában se a azért tetszett neki valaki mert olyan jól néz ki. Megkérdeztem hogy tetszem e neki annyira hogy járna velem. Erre azt mondta hogy nem de nem miattam hanem azért mert senkivel nem akar még járni és ma furcsán került engem. Most ez mit jelent?

2012. szept. 26. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem josz be neki kulsore, ezert nem akar toled semmit es azert kerul, hogy ne probalkozz be nala tobbet.
2012. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Ja ez tipikus lerázó duma, hogy még nem akar senkivel se járni :D én is mondtam ezt már.. rá pár hétre meg már komoly kapcsolatban voltam (és azóta (1,5éve) is tart) :D

Bár mondjuk attól még lehet igaz is, amit a lány mondott. most én magamból indultam ki :D:D


21/L

2012. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak mert barátnőit kérdeztem azt mondták hogy ő nagyon őszinte és hogy még sohase járt senkivel bár már többször is tetszettek neki...
2012. szept. 26. 15:02
 4/4 Ian Catman ***** válasza:
Ahogy írták, tipikus, udvarias leépítés. Mint ha azt mondaná, maradjunk barátok. Felejtsd el.
2012. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!