Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek betegen randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek betegen randizni ha úgy néztek ki mint egy összeaszott zacskó?

Figyelt kérdés
Lemondani elég gáz, de betegen menni se jobb, persze még addig akár meg is gyógyulhatok, de nemsok rá az esély :/
2012. szept. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

nem lehet lemondani?

telefon, sms, facebook

2012. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy elmentem már betegen. Nem volt evvel semmi gond, csak olyan leszívott voltam fejben, hogy alig tudtam koncentrálni a srácra.
2012. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindent le lehet mondani, csak nem illik :S
2012. szept. 26. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha beteg az illető, én biztos nem haragudnék rá, ha lemondaná a randit.

Nem csak arról van szó, hogy nézel ki, hanem betegen rossz a közérzeted, nem tudnál figyelni a másikra, sőt, akár el is kaphat tőled valamit.

2012. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megmondod neki, miért halasztanád (nem lemondanád, HALASZTANÁD) a randit, és ezzel egyidőben egy másik időpontot/"kárpótlást" javasolnál neki, egész biztos, hogy megérti és elnézi a dolgot. Az illemnek nem sok köze van az ember egészségi állapotához.
2012. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megindokolod h ilyen és ilyen bajod van és így nem éppen tudnád a legjobb formádat hozni, sztem elfogadható, teljesen megérthető a lemondás.
2012. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszel neki betegen is tetszel, ez pont jó teszt. Hisz a beteg éned is te vagy. Én feldobnám, hogy beteg vagyok, de szívesen találkozom vele, ha nem fél, hogy megfertőzöm, és nem zavarja, hogy nem leszek toppon. Aztán döntse el ő.
2012. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!