Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 15 hetesen azt mondta a...

Ha 15 hetesen azt mondta a szonográfus h tuti kisfiú akkor már ez tényleg biztos? Azt mondta ott a kuki és a zacskó. Ilyenkor már nem lehet félrenézni?

Figyelt kérdés
12 hetesen tuti lányt mondtak.most meg tuti fiút.
2012. szept. 25. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akár félre is nézhette a köldökzsinórt, de ettől függetlenül lehet, hogy kukacos. Még szerintem ne éld bele annyira magad, majd a következőnél, akkor már biztos lesz. Nekünk az elejétől lányt mondott az uh-s (a külvilág meg fiút) de én csak a 26. héten mertem elhinni, hogy tényleg lány.
2012. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnél egészen a születéséig azt mondták hogy lány lesz, teljesen biztosra állították, erre mikor közölték hogy gratulálunk, fiú lett, hát nagyot néztünk :) Azt hittük összekeverték a családtagokat a másik nővel aki szintén akkor szült..de hát nem :-)
2012. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

áá már nem merem magam beleélni semmibe!:)

bár még mutogatta is h ott a kuki meg minden de a 12. héten meg tényleg nem volt ott semmi.:) talán a 18. héten már tuti lesz..vagy nem :D

2012. szept. 25. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti csak akkor lesz, ha megszületett. De ha azt mondják, hogy fiú, valószínűleg az. Lánynak akkor szokták mondani a babákat, ha nem látnak kukit. De az, hogy nem látják, nem azt jelenti, hogy nincs. Ha érted, hogy mire gondolok. Tegyél fel képet, ha van, megtippeljük :)
2012. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nincs képem:) egyébként tök jó formás baba.és ráadásul nyugodt is:) 18. héten tuti kérek egy olyan képet ahol látszik vmi.:)
2012. szept. 25. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát tutira normális szonográfus ilyenkor még nem mondja!:))

De egyébként ettől függetlenül lehet az.

Nekem 15+3 hetesen mondta doki,hogy ő fiúnak nézi. Az is lett!

2012. szept. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 16 héten mondták tutira, hogy fiú. :) Egyértelműen látszott még mi is láttuk, amit látni kell. :) A fiúkat hamarabb mondják biztosra.Bár még nem született meg, de tuti, hogy fiú lesz. :)


32 hkm

2012. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy ha lányt mondanak, ott valószínűbb, hogy tényleg lány lesz, ha fiút mondanak az nem annyira tuti a köldökzsinór miatt. De amint az egyik előző válaszoló írta, ez sem mindig igaz.

Szóval: amikor megszületik, az a tuti.

Egyébként nekem mindkét csajomnál megmondták 12 hetesen, hogy lány.

2012. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondták a 12. uh-n h kislány! és 4D-vel nézték akkor is. most meg fiú. pedig a kislányba már annyira beleéltem magam:)
2012. szept. 26. 09:33
 10/11 A kérdező kommentje:

12 hetesen!


[link]

2012. szept. 26. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!