Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet a strandon összeism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a strandon összeismerkedni?

Figyelt kérdés
Nemsokárra megyek a Balatonra egy hétre a barátomékhoz és kiváncsi vagyok ,hogyan lehetne ott "becsajozni" milyen ismerkedős dumák vannnak?
2009. aug. 3. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A klasszikus: Bekenjem a hátad baby. Vagy "véletlenül" passzold hozzá a strandlabdát:)
2009. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Hívd el homokvárat építeni.. (Bár ott nincs homok...:P)


(23/F)

KG

2009. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nap közben hívd meg egy jeges italra vagy lángosozni, akkor tudtok beszélgetni. ha ez bejön, utána vízibicikli, strandröpi, labdázás, tollas, ússzatok versenyt matracon...stb - ez mind vicces tud lenni. este meg irány a kocsma, vagy diszkó vagy séta a parton!
2009. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólónál a pont!!!:D
2009. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát én úgy ismerkedetem össze egy nagyon jó társasággal,hogy elkezdtünk röpizni,aztán másnap is! nagyon jóba lettünk,azóta is tartjuk a kapcsolatot :)

szóval,ha néha odadobod a labdát,aztán megkérdezed h nem-e állnak be jáccani, az sztem tökjó,és utána dumáltok! ahogy az előttem lévő irta: utána elmentek kajálni stb ;) soksikert!pussz

2009. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!