Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít egy fiú szeme, volt már olyan, hogy egy fiúba a szeme alapján szeretettek bele első látásra?

Figyelt kérdés
Nekem zöldeskék szemeim vannak és képeimen gyakran dícsérik, hogy szépek a szemeim.

2012. szept. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
eléggé, szerintem szinte minden kék szemű ember szép 21L
2012. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondják, hogy a szem a lélek tükre.

Úgy beleestem egy srácba a szeme miatt, hogy sem nem láttam,sem nem hallottam.

Sajna össze kellett törni azt a tükröt.

2012. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cukorka<3 ***** válasza:
Nálam a szem a legfontosabb.:D
2012. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a szem a legfontosabb. De nekem nem a színe miatt, hanem mert az a lélek tükre.
2012. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pistol válasza:
a volt pasimnak olyan szemei voltak mint a bounty reklámban. imádtam :)
2012. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem élénk kék és a lányok 95% megszólít az ucán vagy a suliban stb. hogy milyen szép a szemem (lányok szerint nem csak a szine szép hanem az alakja is) 14/F
2012. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, olyan még nem volt, hogy amiatt szerettem volna bele valakibe. Viszont számomra is nagyon fontos a szem, egész pontosan a barnát szeretem. Tudom, hogy ez nem normális, de szinte taszítanak a kék szemű emberek, nem esik jól nézni a kék szemüket. Ehhez képest már 2 éve van egy világoskék szemű párom, és amint kialakult az érzelmi kötődés, túltettem magam ezen :)
2012. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
számomra is nagyon fontos a szem és én inkább a barna szemüeket kedvelem. de ha egy fiúnak szép szeme van akkor az egész kisugárzása jobb lesz tőle szerintem:D
2012. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sokat számít szerintem ... a legtöbb lány a kék szemekért van oda ebbe én is bele tartozok de nekem még a sima sötét barna szem is megtud fogni a zöld szem pedig nekem nem jön be de nagyon sok embernek igen ... a lényeg h nyissa ki a szemét az illető hogy lehessen látni hogy van szeme
2012. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra is nagyon fontos a szem színe, de azétr nem emiatt szeretek bele egy emberbe!! A kéket nagyon szeretem a fiukon, bár a szürkés árnyalat is tetszik :))
2012. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!