Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha az első találkozón megfogom a lány kezét, és ő azt mondja hogy én "sietek"? xD

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy közben a buszhoz futottatok?
2012. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 xĐ
2012. szept. 25. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is megfogta egy srác az első randin a kezem, azzal nem is volt problémám, inkább azzal hogy miután hazaértem, sms-ben szerelmet vallott. Na ez már sietés, a kézfogás még nem :D
2012. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, pláne ha a lány félénk, meg ilyenkor a lány agya elkezd járni, hogy miért siet ennyire, gyorsan le akar fektetni...stb.
2012. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem xĐ köszönöm :D
2012. szept. 25. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
hagyd a fenébe a csajt, tiszta apáca. mi az hogy nem foghatom meg a kezét?? ott törném el akkor helybe, fogja ő magának akkor , háh beszarás kézfogás miatt problémázik már
2012. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne szóld le! Lehet, hogy az első randija volt és nagyon érzékeny...Van ilyen. Deni-papi
2012. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ilyen korban még félénk a leány, tehát megijedhet egy ilyentől.


De idősebb korban a határozottság jele, ha egyből megfogod a lány kezét már első randikor is. Ezt azt jelenti, hogy határozott vagy, komolyan gondolod amit csinálsz, és aznap estédet neki szánod.

A hölgyek értékelik a határozottságot, bár eleinte meg fognak lepődni, de tetszeni fog nekik :)

2012. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Minden ember más. Van, hogy beszélsz valakivel, és az folyton hátrál, mert beléptél a személyes zónájába, ami egy képzeletbeli határ, és nagyon zavaró, ha átlépik. Na az ilyen egyén nem örvend semmiféle fogdosásnak.

Én is 16 voltam mikor egy 19 éves fiú meg akarta fogni a kezem a sokadik randin. Udvariasan rákérdezett, de én nem engedtem. Mert akkor annak folytatása is lesz, márhogy nem csak a kezem akarja majd megfogni. Úgy gondoltam akkor, nem helyes következmény a házasság előtti szex.Ahhoz meg még fiatal vagyok. Évekkel korábbról ismertem és kedveltem is. Még másfél évig járt hozzám. Már alig szóltam hozzá. Egyszer nem jött többé. Utána is voltak jelentkezők, de semmi komoly. Nagyon jó, hogy a férjem volt az első, igaz már jóval a lagzi előtt...

Tudom, hogy rém fura, de van ilyen is!

Előnye, hogy nem hasonlítgatjuk egymást össze senkivel, nem vág a fejemhez semmit, és tudja hogy továbbra is megvannak az elveim és a lelkierőm. A bizalom nálunk megkérdőjelezhetetlen.

Anélkül mondom, hogy bármiféle vallásos lelkületben élnénk. Van, volt, lesz mindörökké a nagy Ő!

Lehet dobni a köveket!

2012. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!