Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet belőle valami? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami? (bőv. Lent nem hosszú. )

Figyelt kérdés

Augusztus végén megismertem egy lányt neten,nagyon jóban vagyunk szinte mindennap beszélünk.

Múlt héten találkoztam vele suliban először,azt mondta később hogy keveset beszéltem de ő sem beszélt sokat.

Egyszer azt mondta hogy vicces vagyok,és egyszer butusnak hívott..Mondta még hogy nem úgy nézek ki élőben mint a képeken,kérdeztem hogy ez jó-e vagy rossz?Azt mondta jó.

Tegnap beszéltem vele neten,beteg volt és ma már jött suliba és felhozta tegnap hogy talizhatunk suliban ha akarom..Belementem.

Reggel ott várt a folyosón és ott ült mellette az egyik barátnője,nem tom miért hozta oda..

De próbált minél többet beszélni velem,és folyton mondogatta hogy nem beszélek...Pedig beszéltem..Csak gyakran jöttek az osztálytársai és velük dumált egy kicsit...

Szerintetek lehet nála esélyem? :$

Köszi előre is.


2012. szept. 27. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hosszú?????

Basszus el sem olvastam, (de láttam már hosszabbat is ám ;) ).

Andersen leszármazottja vagy öregem?

2012. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De valamiért nagyon ismerősnek tűnt a kérdés:)
2012. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy újra meg újra megkérdezed itt, legyél kicsit tökösebb, és kérdezz rá a csajnál.
2012. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem pont ugyan az a kérdés de, nem kérdezem meg..

Te hogy éreznéd magad amikor valaki téged kérdezne meg hogy tetszem neked?

2012. szept. 27. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyomulj jobban. Azért beszélt összevissza mindenkivel, mert pont ilyenkor zaklat minden osztálytárs. Suli utáni programot szervezz, és mond neki, h jól néz ki, meg ilyenek. Szerintem nem csak lehet, hanem van is esélyed. Csak balf*szkodsz. (Bocs, de tényleg... Én is csináltam... Sőt még most is megesik, nem mintha nagy tapasztalatom lenne.) Szóval suli után találjatok ki valamit, csak ketten, aztán nemtudom hány évesek vagytok, ha 13-14 körüli szerintem kapcsolna abból, ha egy olyan pillanatban megfognád a kezét. De előtte bókolgass stb.:) Kb ennyi. Vagy rákérdezhetsz, mert augusztus sem ma volt, úgyhogy már ismered egy ideje, csak finomabb fogalmazással. (ezt is kettesben nyugis helyen, hogy te többet érzel, mint barátság, és szeretnéd tudni, hogy ez kölcsönös-e. Nem nagy parádé, csak előtt 200-as pulzusod lesz.)


15/F

2012. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!