Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lábaltatok ki belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lábaltatok ki belőle, mikor vége lett az első hosszú/komoly kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 évembe tellett, de már jól vagyok. Nehezen emésztem a dolgokat. Persze közben éltem az életemet, elvégeztem a fősulit, meg tettem a dolgomat, vezettem a háztartást, együtt éltem a férjemmel, de ennyi idő kellett ahhoz, hogy már teljesen nyugis legyek, ha szóba kerül az illető. Jó, hogy előre nem tudtam, hogy ehhez ennyi idő kell, mert akkor nem hiszem, hogy mertem volna vállalni a szakítást. De így van most jól, ahogy van.
2009. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondod még vele lennél, ha előre tudod mi lesz?
2009. okt. 29. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 hónap volt ez a hosszú kapcsolat,aminek én személy szerint nagyon örültem hogy vége lett,mert a pasi átvert,bunkózott,és vagy 4 hónapig csak szenvedés volt! de rá másfél hónap múlva lett egy tökéletes kapcsolatom akit borzasztóan szeretek,és ő is engem,és minden csodálatos és boldog vagyok,és nem szeretném elveszíteni soha! ezért is jól gondold át ha ennek a kapcsolatodnak vége lett akkor az nem is volt annyira jó,voltak benne rosz dolgok és lehet hogy a következő sokkal több mindent megad neked! és jobban megbecsül!!! nem szabad bánkódni semmin! nem áll meg az élet!!!!!! csak keresd a megfelelő párt mert ő biztos nem enged majd el;)!! hajrá!!!!! én nagyon szurkolok!:)
2009. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem igazad van!!!
2009. okt. 29. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy, Kincsem?
2009. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hááát én nemtudom mit csinálnék....volt már olyan hogy egy hétig összevoltunk veszve, és azthittem megörülök...szóval, átérzem azoknak az embereknek a fájdalmát akik szeretik párjukat és ugy alakult hogy szakitottak...:S:(
2009. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már 2 nap összeveszés után kikészülök... És a legrosszabb az egészben, hogy akkor is én kérek bocsánatot, mikor nem is én voltam/vagyok a hibás...
2009. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Nem hiszem, hogy vele lennék még, mert oka volt a szakításnak, nem igazán működött már a vége felé (kiüresedett). 4 év után szakítottam és az első szerelmem volt, már nagyon régen történt. Szerintem, ha "tudtam volna előre" lehet, hogy megvártam volna, míg ő szakít velem, akkor az önvád nem játszott volna... Mondjuk butaság is azt nézni, hogy mi lett "volna" ,amikor már tudom, hogy pontosan így kellett mindennek történnie ahhoz, hogy a mostani életem ilyen lehessen. (Az igazival csak 37 évesen jöttem össze.)
2009. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Berúgtam, aztán elmentem bulizni és jól esett. Viszont ott voltak a barátok és ők tudnak segíteni.
2009. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17:54- es. 22 éves vagyok. Ez egy 4 éves kapcsolat. Még nincs vége, de nagyon furcsán viselkedi velem, egyszer szeret és feleségül akar venni,másszor meg azt mondja nem akarja az egészet.
2009. okt. 30. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!