Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti ha véletlenül itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ha véletlenül itt a gykn megismerkedtek egy lánnyal akkor hamar küldtok kepet, vagy csereltek kepet, hogy nehogy megleoetes erjen titeket?

Figyelt kérdés
Mert en sokszor jartam mar ugy itt, hogy ha ismerkedek egy lannyal, akkor hetekig jol elbeszelgetunk es csak keson kuldunk kepet egymasnak. Nem szoktam itt ismerkedni csak.ritkan. De ha van ra mod, akkor igen. De nagyon sokszor estem emiatt arcra. Tobb het beszelgetes utann, jott a kepcsere es hirtelen nagy csend lett a vege. Utana mar egy valasz sem erkezett. Akarhogy is irtam, pedig elotte rendesnek tunt a lany, aki tobbszor elmondta, hogy nem jell neki helyes pasi, a belso a fontos neki. Ez pedig nem egyszer es nem ketszer tortent meg itt velem. Hogy alltok ehhez a temahoz?
2012. szept. 28. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én beszélek itt egy lánnyal 3-4 hónapja.Eddig nem küldtünk képet.Úgy gondolom jobb nélküle.
2012. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedek, ezért küldök először képet. (némi párbeszéd után) Nem fogom feleslegesen jártatni a számat. Úgyis a külső is számít, az csak duma, hogy nem. :)
2012. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én sose ismerkedtem interneten párkeresés céljából és nem is fogok. Nem az az éned jön át, ami valójában vagy, valamint egy kép nem sokat árul el rólad, lehet akár hátrányos is, miközben mondjuk nincs semmi gond a külsővel.


Viszont akár jó barátságokra lehet szert tenni a neten, hisz sok olyan ember találkozik, akinek hasonló az érdeklődési köre, de amúgy nem lett volna mód az összefutásra - mármint az adott lehetőségek miatt.

2012. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is szamit a kulso, talan tul sokat is, fokepp a lanyoknak. Elso nem akarlak megserteni, de lehete ezt meg fogod szivi, ha kiderul, hogy absz nem tetszel neki. Persze ne legyen igy:).
2012. szept. 28. 12:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Jól írta a 3. nagyon jó barátságokat lehet szerezni.

Azt még hozzá tenném,hogy mind2en elmondtuk milyen a külsőnk.

2012. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En is mindig elmondom, hogy nekem.csak kicsit fontos a kulso, higy ne legyen a lany anorexias vagy ne legyen 70+ kilos. Se sajnos vannak meglepetesek amirol nem.is tud az ember. Pl pikkelysomor, eges a boron stb, tul sok pattanas, mozgasserult, kancsal, etc.
2012. szept. 28. 12:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.Azért illik beszélni előtte.ÉN is elmondtam a kis hibáim,és ő is.

Mi ilyenek vagyunk.Azt hozzá tenném,hogy a tulajdonságai alapján nemek az ideálom.

Szóval inkább ringatom magam a békés tengeren.

De eljön majd az ideje a képnek is.

Viszont oké,hogy fontos a külső.De ezeket a hibákat azért ellehet fogadni.

2012. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincsenek nők!Én is csak a titkosszolgálatnak gyűjtök adatokat illetve manipulálok embereket.
2012. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha messze lakik 200km+ akkor nem érdekel hogy néz ki, mivel nem megyek bele távkapcsolatba lehet akármennyire értelmes, aranyos, gyönyörű nő is.


ha közelebbi (ilyet még nem találtam) akkor értelemszerűen jó lenne találkozni is, ahhoz meg képet kell cserélni. Persze ez megbeszélés, és közös megegyezés alapján történik.

2012. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 6-7 levél váltás után, ami lemegy 1-2 hét alatt, addig nem küldök ha nem kér a másik fél. De utána magamtól is átterelem személyesebb kapcsolattartási formára, mondjuk facebookra, ott már van kép, meg minden. Hetekig csak azokkal beszélgetek legfeljebb kép nélkül, akik a világ másik felén laknak és nehezen valószínűsíthető a találkozás, de érdekes velük beszélgetni.


Ha akarsz valamit valakitől és nem csak beszélgetni akarsz, akkor kb 2 héten belül térj át másra a gyakoriról(de ez más ilyen oldalakra is érvényes). És 1 hónapon belül találkozz vele élőben is. Ha tovább húzod elmúlik a varázs, plusz ha bukod, túl sok idő ment el a semmire esetleg. De ha ezeket nagyjából betartod, akkor nem veszítesz túl sokat. Amúgy is ha valakit érdekelsz, akkor nemfog nagyon ellenkezni :)

2012. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!