Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet a nemek tekintetében?

Figyelt kérdés

A lányoknak bármikor lehet párjuk, aki szereti őket és sosem kell megélniük a nélkülözést és szexelni is bármikor tudnak, akárkivel, míg egy fiú örülhet, ha van olyan egyszerű lány, aki nem utasítja el, de addig legalább 100 visszautasítást kell elszenvedni.

Röviden, tömören: a lányok csettintenek és van pasi, a fiúk meg keményen megszenvednek, hogy legyen egyetlen egy lány végre, aki elfogadja őket és nem vágja a képükbe, hogy nem vagy az esetem.

Még, hogy a fiúk nézik inkább a külsőt, ez a legnagyobb vicc. :D



2012. szept. 28. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
igazad van tesó a nők jobban érvényesülnek ebbe a világba
2012. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó oké.Ki volt már tárgyalva ez a téma....

Ez van.Akkor még adok hozzá legyen min filóznod.

Rengeteg munkát csak a férfi tud elvégezni.A sok fizikai munkát

2012. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség..:)

A szex részéban van valami,legalábbis egy jobbféle lány biztos könnyen talál valakit,akivel szexelhet.Viszont egy rondább lány nem tudom.De az viszont nem igaz -se a ronda,se a szép lány esetében- hogy bármikor lehet párjuk,aki szereti őket.

2012. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez kérlekszépen hülyeség.....igen azok a lányok akik ottvannak a középpontban ilyenek....viszont vannak azok a bizonyos "szürke egérke" típusú lányok akik nem kellenek senkinek...és azok között általában mindig van olyan is aki halálosan szerelmes beléd csak nem meri kimutatni....
2012. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Belém ugyan nem szerelmes egy sem, nekik is csak a top pasik kellenek. Aztán csodálkoznak, hogy a top pasi is a top csajra hajt. :D
2012. szept. 28. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy férfit megkapni könnyű,megtartani nehezebb. Nem igazságtalan az élet,mert egy csomó dologban sokkal jobb dolga van a férfiaknak.
2012. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem ertem, ha a pasik ugye ninsenek tobben mint a nok, sott valamivel kevesebben is, akkor hogy lehet ez? Talan mert a pasiknak kell egy luk ahova belehet dugni a micsodat? es mert nekik ez alapszukseglet? A nok tobbsege pedig erzelmek, kapcsolat nelkul nem akarja ugyanazt? Tehat kedves kerdezo, magadban keresd a hibat :D
2012. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tegnap 23:43


Igen, bennem van a hiba. Még pedig az, hogy a lányok szemében én egy csúnya fiú vagyok, mert nekik csak a top pasik kellenek. Eleget voltam lányok között, most is és a múltban is lányos osztályba jártam, mindig az ment, hogy ez, de jó pasi, az de jó pasi, én meg ott voltam, de egyik sem vett észre, mert csak az aranyos, kedves, mindenkinek segítőkész fiú voltam, akit ki kell használni, meg kell alázni, meg lenézni. Amíg a lányok külső alapján válogatnak meg vagyonra mennek, addig nekem is hadd legyen már meg a jogom, ami nálunk természetes, hogy a külső alapján választunk társat, hiszen vizulis típusok vagyunk és mi más izgatna be egy fiút, mint egy vonzó női test. A nőknek nem így kéne működni, nekik kéne a jellemet nézni, de úgy látszik a média belenevelte miinden lányba, hogy neki is izmos, magas, jóképű Hosé Armando vagy Brad Pitt jár meg a sok tininél a Justin Bieber és társai. Na és ki a felszínes igazán?!

Ti lányok érzelmek alapján választani nem tudtok, csak a jó pasikra utaztok, na és kérdem én, nektek mi jogotok van válogatni?! Rosszul működtök, le kéne szállni a földre végre és reálisan látni a világot, nem a jóképű, magas, izmos, pénzes pasikban keresni a tökéletes férjet, hanem esélyt adni a csúnyácska vagy átlagos külsejű fiúknak is.

2012. szept. 29. 01:27
 9/9 anonim válasza:
Te is külső alapján válogatsz kérdező! A monitorom mögül is átjön a beképzeltséged... És nem, nem a külső számít. Csak mivel a csúnyaságod mellé ilyen jellem is társul, ígyse-úgyse kapsz csajt.
2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!