Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Sokan telesírjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sokan telesírjátok a netet, hogy hol lehet ismerkedni, meg ilyenek. Arra nem gondoltatok még, hogy a foci meccseken kb.10:1 a fiú-lány arány? Vagy ciki ott Nektek ismerkedni? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha nem vagy feltűnő jelenség akkor a foci érdekesebb lesz.


Én pl. kosárra jártam, tele volt pasival, de eggyel nem mentem haza soha.

2012. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyankor nem a meccset figyelik a srácok?:)
2012. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Én azért nem fűznék sok reményt a szurkolókhoz, azok is inkább a meccs miatt mennek ki...
2012. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elég jó csaj ül le mellém, akkor nem a meccset nézem :D
2012. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:

Utálom a focit, úgyhogy velem pasi ott biztos nem fog megismerkedni.

Meg milyen már, hogy focimeccsen ismerkedni? Ott mindenki a mérkőzést nézi és azzal foglalkozik, nem a közelében lévő nőket stíröli... Dzsízösz...

2012. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szurkolóból is sokféle van. Állítom, a legtöbbnek fontosabb a beszélgetés,mint a meccs :) Mellesleg az én baráti körömből: egy srác szingli,most én is, mondjuk van 2 nős,meg egy nős,de rendszeresen félre kúr :D Szóval mindenféle ember van,de főleg vagányak :)
2012. szept. 29. 00:15
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
A focimeccseken sok a köcsög. A focisták pedig többnyire buták. Nagyjából ennyi.
2012. szept. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én lány létemre bírom a focit, de ha meccsre mennék akkor azért tenném hogy a játékot nézzem, nem a szurkolókat... és sztem a pasik is így vannak vele.

amúgy volt focista barátom, de a nagy "járás" abból állt hogy folyton az edzésükre cipelt hogy a haverok lássák hogy hú, neki sikerült végre becsajozni... v. nemtom.

szerintem egy randinak nem erről kéne szólnia, hanem hogy Kettesben, elmegyünk sétálni, megiszunk velemit, Beszélgetünk és később mást.

hát vele beszélgetni... a számítógépes játékokon és focin kívűl semmi se ment. ő nem olvas, nem sétál mert ahhoz lusta...

ha nem edzésen voltunk akkor nála kellett tv-zni mert semmi mást nem szeretett.

így elegem lett a sportemberekből :D velük edzeni jó meg minden, de kapcsolatra nem kéne

2012. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
barcás budapesti csajt keresek aki felveszi az Iniesta mezemet és együtt nézzük a barcát amikor elpitsázza a reál madridot
2012. szept. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a kérdező szerinti leírás,mintha csak az exem lenne
2012. szept. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!