Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na jó. Már tényleg hallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó. Már tényleg hallottam 20000 variációt. Srácok! Most mi a jobb? Ha randi végén fizetni akar a csaj, vagy ha hagyja hogy fizessetek?!

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50-50% az a tuti.. és nem lesz baj.. :)
2012. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarjon fizetni és így a pasi majd mondja ha nem kell. Ígyy korrekt
2012. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg nincs komoly kapcsolat (első randi stb.), alap, hogy én fizetek, nyilván én hívtam el, tehát olyan helyre viszem, amit ki is tudok pengetni. Ha közös megbeszélés alapján megyünk valahová, akkor esetleg jöhet a fele-fele. Illetve ha meglepetés jelleggel elvisz valahová, akkor nyilván nem fogok pattogni, hogy hadd fizessem ki, esetleg egyszer megkérdezem.


A lényeget kiemelve, nem baj, ha akar fizetni, de valószínűleg nem hagynám. Illetve nem sértődök meg, ha hagyja, nekem alapvető.

2012. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha csak a pasi fizet, akkor azzal magadat egy ribinek állítod be, és a pasi egyértelműnek veszi hogy bizony hamar ágyba cipelhet és ott azt tehet veled amit csak akar!

Normális esetben feleztek, főleg ha első randi, még nem is jártok! Ha meg jártok akkor hol egyik hol másik fizet. Pl. én sosem szerettem mekibe járni, de a csajaim igen. Így ott ők fizettek. Máshol meg én. Ha meg nagyobb összeg volt, nyaralás, vagy több napra elutaztunk valahová elbújni a világ elől, akkor mindenki fizette a maga részét. A későbbi együtt élés is közös kasszával jár! Igaz, hogy egy-két r*bancot eltartanak, de ott mindig van szexuális kihasználás is!

2012. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fele-fele jó, vagy az, ha egyik alkalommal egyikőtök fizet a következőn a másik.
2012. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pasiként nem csinálok ebből hiúsági kérdést, ha fizeti a felét fizesse, ha meghív akkor meghív, ha én fizetem akkor én fizetem. Ennyi. Nem azon fog múlni egy kapcsolat hogy ki fizeti ki a 200ftos kávét.
2012. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!