Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi az ismerettségi körömben,jól néz ki,előzékeny.Udvarolgat nekem egy ideje,mondogatja,milyen csinos vagyok,több is lehetne köztünk szerinte.Már 3szor voltunk együtt szórakozni,de soha nem történt köztünk semmi,mindketten egy másik féllel voltunk az este végén.Néha alig van rám ideje,máskor meg alig győzi hangsúlyozni,hogy mennyire fontos vagyok neki,hogy velem különleges a kapcsolata,stb.Nagy nőcsábász.Szerintetek csak hülyít,vagy tényleg lehet köztünk valami?Dönteni szeretnék végre,mert felőröl ez az egész,hogy hol majdnem összejövünk,aztán teljesen elhidegülünk szinte.Mit tegyek?Kérlek,adjatok tanácsot a döntésemben!
2012. febr. 28. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hülyít, hagyd a fenébe, ha akart volna bármi komolyabbat, már lépett volna.
2012. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg bejössz neki, csak az lehet a problémája talán,h azt érzi,h neked viszont nem jön be ő...ezért ilyenkor inkább lelép....én legalábbis anno kavartam egy csajjal,majd amikor azt éreztem,h elhidegült tőlem,akkor hagytam békén,és teljesen megszűntettem vele a kapcsolatot, nem azért tettem,mert nem szeretem, sőt épp ellenkezőleg,nagyonis szeretem,de mivel úgy éreztem h a terhérte vagyok,ezért inkább leléptem,h elkerüljem a knos szituációt...
2012. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt a véleményt osztom,hogy ha komolyan akarna valamit Tőled,már régen lépett volna az ügy érdekében.Hagyd,hadd főjön a saját levében!
2012. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!