Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szóba állnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szóba állnátok egy ilyen ronda sráccal? :/

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt bnőm, nagy az orrom, kicsik a szemeim, 182 cm magasan vagyok 62 kg vagyis ultra vékony vagyok és ami a legrosszabb ronda az arcom. :(

2012. szept. 30. 09:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló lányok is, náluk próbálkozz.
2012. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nekik is a szép fiúk kellenek :'(
2012. szept. 30. 09:38
 3/29 anonim ***** válasza:
Magasságra meg súlyra nekem ugyanez,de rajtam ami van,az csak izom, hízni azt nem tudok,ilyenek a génjeim. Az arcom viszont jól néz ki,jóképű vagyok,így sikert sikerre halmozok a csajoknál.
2012. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
sikert sikerre? akkor adhatnál nekem tanácsokat :)
2012. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
képet :)
2012. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Miért neked is csak szép csajok kellenek?
2012. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem nem számít a külső.
2012. szept. 30. 09:41
 8/29 anonim ***** válasza:
Attól még, h valakinek nagy az orra vagy vékony, nem biztos, h ronda. Lehet, h csak te gondolod magadról.
2012. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A szépség relatíve! Ha nem vagy egyáltalán megelégedve magaddal tegyél azért, hogy meg legyél! Hidd el, aki igazán fontos az életben azt nem a külsőddel fogod meghódítani! Ha belegondolsz sose az lesz az ember párja aki neki külsőre a világon a legszebb, az majd idővel alakul ki... :) nem kell görcsösen csajozni sem, akinek Te kellesz az váratlanul betoppan az életedbe! :) Fel a fejjel!!!
2012. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN!!!


Totál ROSSZ az elképzelés, gondolkozás mód. Láttatok már szép lányokat, ronda pasival? Én nem 1x!!


Lányok se tudják milyen férfi kell nekik. Mi a különbség közted és a másik között? Hogy ő elhiszi, hogy sikeres lehet a nőknél, míg te nem.


Gondolkodj pózíván, és pozitívvá válsz. Van 1 ilyen kínai mondás: "Amit állandóan ismételsz azzá válsz."


Én se vagyok szép, 182cm 100kg. Van hasam, van tokám. Még is egy csajszi akit pár napja ismertem meg belém van bolondulva, mert elhiszem magamról, hogy sikerülhet.

2012. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!