Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ezek után szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezek után szóba állnátok egy ilyen sráccal? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Megtetszett Facebookon egy csaj, aranyosnak tűnik, viszont amikor megláttam az osztályképét, kisebb sokk ért... :D


Volt egy másik lány, cirka 2-3 hónappal ezelőtt, aki rám volt állva. Felvett MSN-re, beszéltünk kb. kétszer, nem volt szimpatikus, aztán még rámírt, de nem írtam neki vissza. Gondoltam, majd levágja.

Hát nem. Elkezdett üzengetni Facebookon, hogy mi van meg így meg úgy.


Egyszer egyszerre mentünk fel Facebookra (MSN-ről tiltottam), rám írt, hogy mi van, én meg eléggé határozottan - kicsit talán bunkón is - megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit.

(Nem voltam a legjobb passzban, bár nem is bántam meg a dolgot őszintén szólva. :D Nagyon tapadt, volt, amikor a szórakozóhelyre is utánam jött, hála az istennek, akkor már átmentem egy másik helyre.)


Na, ők osztálytársak. Valószínűnek tartom, hogy menne a lebeszélés meg a sz*rkavarás ezerrel, mert ilyennek tűnik a csaj.


Egyáltalán van értelme belekezdeni? Nem akarom szegény lányt kellemetlen helyzetbe hozni. Mármint aki most megtetszett.


Mindkét lány 16 éves, én 17/F


2011. júl. 18. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szóba állnék vele, bár lennének kétségeim. Amúgy én is csináltam már ilyet, egyszerűbb, mint magyarázkodni meg minden:P
2011. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér
2011. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne hagyd ezt a lányt, viszoont tisztázd vele, hogy xy oszttársának tetszettél, és valszeg kamu dolgokat fog terjeszteni, amit ne higgyen el. Illetve lehet hogy barátnők, és akkor meg szerintem esély se nagyon van...
2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán szóbaállnék.
2011. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Hála az Istennek, szerintem nem "legjobb barátnő" viszonyban vannak. Közös képük nincs, osztályképen ő jobb oldalt hátul áll, a tapadós csaj meg bal oldalt elől. :D Szóval még nem is egy társaság.


Remélem, azért szóba fog állni velem. :D Majd meglátjuk, alszok még rá egyet. :)


Mindenkinek ment a zöld kezecske, várom még a válaszokat! :)

2011. júl. 18. 20:15
 6/8 Dottorre ***** válasza:

Én srác vagyok, voltam hasonló helyzetben, csak annyi különbséggel, hogy mindkettővel jártam :-D

Egyébként megérte, mert a "barátnője" aki kedvesebb volt, aztán életem eddigi (a mostanit leszámítva) legnagyobb szerelme volt, ergo mindenképp próbálkozz. A másik csaj meg le van tojva. HA valaki nem ért a jelekből, és a szép szóból, annak előbb-utóbb megmondják a frankót. Szerintem ettől még nyugodtan próbálkozz, szóba kell, hogy álljon veled. Ha meg nem, akkor ne járj úgy, mint a csaj akit te koptattál le, hanem vedd a lapot (és a sátorfádat) és állj tovább.

2011. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, hasznos volt! :)


Egyébként velem is így van, ő tényleg egy olyan csajnak tűnik, akit eddig kerestem. :)

Csak a sz*rkavarástól tartok ugyebár.

És megfogadom a tanácsod :)


Neked nem volt semmi probléma a kapcsolatodban? Mármint furkálódásos dolgokra gondolok.

2011. júl. 18. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugodtan próbálkozz a szimpatikus csajnál, de szólj neki előre, hogy mi volt a másik csajjal és h emiatt lehet, hogy sztorikat fogsz visszahallani, amik részben vagy egészben kamuk. de ha nem egy társaság amúgy se, akkor szerintem nem lesz gond a dologból :)
2011. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!