Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az ilyen "menő" csávókról, akik képesek 10 órát sorban állni egy új iPhone 5-ért, mert szerintük ez a telefon a minimum, hogy valaki menő legyen? (videó lent)

Figyelt kérdés

Az Apple aktivizálta a magyarországi zombi droidhadseregét:


http://www.youtube.com/watch?v=vc9bMY6lGw0


Nekem csak egy "mezei" Nokiám van, de nem gondolom, hogy menőbb lennék, ha vennék egy ilyet.


30/f



2012. szept. 30. 11:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"Az Apple aktivizálta a magyarországi zombi droidhadseregét"


Ez a mondat sértő a droidokra nézve. iOS vs android csata kb mint a Coca vs Pepsi. Ez olyan, mintha azt mondanád: 'A Pepsi aktivizálta a magyarországi zombi Coca fanokat'


Ezenkívül szerintem amennyiért ájfónt veszel lehet sokkal menőbb cuccot is venni... Ha már olyan menő akarsz lenni.

2012. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem beteges, lehet kicsit més táma, de a múltkor a buszon láttam, hogy egy tök aranyos csaj próbálja felkelteni a pasijának a figyelmét, hozzádől, meg puszilgatná, az meg kb leszarta és egész út közben a telefonját basztatta! Az ilyen sztem nem normális...
2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Magyarországon már minden hülyének iPhone-ja van. a fele funkciót nem tudják kihasználni de nembaj igy érzik menőnek magukat. Melette pedig sokszor hallom, hogy pl a csaját egy vacsorára nem tudja meghívni hanem külön fiztik maguknak. Ezek után szerinted menők ezek a csávok???
2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hú ez de szánalmas volt. Amúgy ha van lakásod,van állandó jövedelmed egy tisztességes munkahellyel,és van egy ájfonod, az rendben van és semmi extra de komolyan.


Ha csak egy kis suhanc link alak vagy,aki részletre megveszi az ájfont úgy,hogy a valóságban hol van jövedelme,hol nincs és mások nyakán él, akkor az szánalmas.(márpedig a legtöbb ember a sz*ros lcd tévéjét is megveszi részletre,miközben az albérletét alig tudja fizetni)


A videóban szereplő emberek mind full gázok voltak.Nekem is sz*r a telefonom, és elfogadnék egy jobbat,de számomra ez nem cél.


Ha kimész külföldre,ott az iphone az olyan,mint nálunk egy régebbi nokia.Mindenkinek olyan van,mert töredékébe kerül,mint Mo-n.

25N

2012. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%

Egy ilyen gyönyörűségért képes lennék én is órákat állni:)

18/l

2012. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Nálam az a "menő" ha egy férfi az férfi , én ebben a videóban egy ilyet sem láttam !!!!


Egyébként baromi menő lehet egy Iphone 5-tel várni a buszra, vagy "férfi" létére tekerni a fehér retro biciklin...az ilyeneken csak röhögök ha meglátom őket a négykarikás autómból, amiért én küzdöttem meg, és nem menőnek, hanem sikeresnek tartom magam !.... hogy lehet az, hogy sikerült Iphone 5 nélkül is ????:D:D:D:D


sok helyen a szülő a hibás, ha elküldené kicsi fiát almát szedni és annak a árából kellene "almát" venni, lehet kevesebb kedve lenni 10 órákat sorban állni, örülne ha lenne lyuk a valagán és szelel ....


28/L

2012. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28L rátapintott a lényegre!
2012. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

De csak vegyük azt, hogy egy ájfón árából lehet venni egy ladát, vagy akár egy kisebb speedmotort... Ha ennyi dellám lenne, akkor biztos vennék egy forgalomból kivont ladát, rallyra alkítanám, és haverokkal hülyülnékn v ilyesmi... Sokkal több élvezet stb.


Én megvettem okostelónak a Bladet 30k-ért, bővenjóez, fb-zek, és netezek, arra fasza, játszani is jó, és a kockaságaimat is kiélem rajta. Ámde ha pölö elmegyek haveral valahova, akkor ő a sarokba iphoneozik, én addig x lányhoz odamegyek... Szerintetek kinek van több sikere?:)


Na persze nemmondom, ha fussa rá, és megrendeled házhoz, legyencsak, nem baj, csak ne ez legyen az életed. :)

2012. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 walk w1th mee ***** válasza:
0%
Én is sorba állnék egy ilyenért..:D Nem tudom az emberek miért szarozzák azt akionek van..aki megteheti,azzal mi bajuk van?
2012. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Akármilyen csúcstechnológiás készülék lehet az embernél,attól nem lesz menő. Lehet valakinek iphone 5-e, vagy bármilye, ha nem tud pl. megszólalni egy társaságban, csak ül magának nyomkodja a telefonját. Szerintem eleve nem lehet kiváltság, vagy menő dolog az olyasmit birtokolni,amihez más is hozzájuthat, ha van rá pénze. "De jó van egy iphone 5-öm, én vagyok az arc"... pát nap mulva már lesz a szomszéd utcában is valakinek, meg utána még több embernek, egy idő után "elavulttá" válik. Soha nem attól lesz menő valaki,hogy milyen telefonja,vagy akár mije van.
2012. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!