Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az ilyen "menő" csávókról, akik képesek 10 órát sorban állni egy új iPhone 5-ért, mert szerintük ez a telefon a minimum, hogy valaki menő legyen? (videó lent)

Figyelt kérdés

Az Apple aktivizálta a magyarországi zombi droidhadseregét:


http://www.youtube.com/watch?v=vc9bMY6lGw0


Nekem csak egy "mezei" Nokiám van, de nem gondolom, hogy menőbb lennék, ha vennék egy ilyet.


30/f



2012. szept. 30. 11:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"csak röhögök ha meglátom őket a négykarikás autómból,"


Te sem lehetsz különb a videón látott személyeknél. Négykarikás autó... Ettől még te sem vagy több, akár "megdolgoztál érte", akár nem.

2012. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
+ 02:25-nél a kékruhás csaj se semmi értelmi színvonalú lehet. Nagyon kevésnek tartana 10 órányi várakozásért 50 ezer Ft-ot (az ugye 5000 Ft óránként), erre rávágja, hogy plusz 200 ezerért odaadná. Hol is keresnek óránként 20 ezret az ilyen korú plázacicák? Ezzel közvetetten elárulta, hogy egy prosti. :DDD
2012. szept. 30. 14:15
 23/28 anonim ***** válasza:

14:11 miből is gondolod ezt ? A 4 karikást pont azért írtam, hogy nem az irigység beszél belőlem, és nem az ostobaság süt rólam !

Engem világ életemben arra neveltek, hogy felnézhessenek, büszkék lehessenek rám a szüleim , és nem azért ami veszek, hanem aki vagyok azért , amit elérek az életben !

Számomra a pénz az azt jelenti, hogy sikeres vagyok valamiben !nem pedig azt, hogy mutogassam és menőzzek vele, hogy miért van audim, mert ez egy cél volt amit kitűztem magamnak érettségi után és elértem egyedül , ez motivált és még nagyobb löketet adott ahhoz, hogy más céljaim is elérjem ! Különbnek tartom magam ezeknél a kis csiráknál, akik ettől érzik menőnek magukat, hogy van egy iphone 5 jük és azt elsők közt vették meg apu anyu pénzén , mert sztem itt egyik sem dolgozott még életében 10 percet sem !


de ítélkezz nyugodtan, te meg biztos azok közé tartozol szerény kis országunkban, "ha nekem nincs ne legyen a másiknak sem " ! Én meg azokhoz " ha a másiknak van, legyen nekem is , mert küzdök érte "

2012. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%

", te meg biztos azok közé tartozol szerény kis országunkban, "ha nekem nincs ne legyen a másiknak sem ""


Ha ilyen lennék akkor én is "fikáznám" az Iphone 5 készüléket.


" Én meg azokhoz " ha a másiknak van, legyen nekem is , mert küzdök érte "

"


Ez nagyon heroikus de ettől még nem nőttél a szememben.

2012. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mekkora idióták vannak...
2012. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
ki a franc akar nőni a te szemedbe ?! istenem ....
2012. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen durva videók. :D

A legjobbat azon röhögtem amikor a csaj azt mondja amikor az iOS 6-ról beszélt.


Így ahogy olvasod:

"iós hat"


Ezen besírtam úgy röhögtem. :)


A legtöbb ilyen értelmi szinten volt aki ott ült vagy akinek az ismerőse ott volt.


Egyszer a hecc kedvéért én is kipróbálnám ezt a sorbanállós dolgot ha épp új iPhone-t akarnék. Aztán ha nem tetszik legfeljebb eladom. Szerintem még ott helyben a sorban meg is venné valaki jóval drágábban. De nekem már egy i4S is többet tudna ha lenne, mint ami kell.


Egy cucctól meg miért leszek menő? Ezt csak én nem értem? Egyáltalán ki az aki menő? Mert ugye ezt a kérdést is fel lehetne tenni.

Ezek inkább szánalmas idióták komoly értékrendi problémákkal és torz énképpel. Amiket ők sajnos nem látnak.


A kékruhás csaj meg szerintem totál hülye a matekhoz.


33F

2012. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Itt van az "iós hat" videó. A szöveget innét a gyk-ról idéztem. Egyet értek.


"1:29-nél szakadtam a csajon. Így ahogy olvasod fonetikusan:

iós hat.

[link]


De a másik pics@ se semmi. Észt azt nem adnak az iPhone mellé sajnos, pedig ezekre ráférne."

2012. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!