Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódom a butuska, könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a butuska, könnyen irányítható, pici, apró, vékony 14-15 év körüli lányokhoz, miért?

Figyelt kérdés
Utálom az ilyen határozott, mindenbe belepofázós lányokat, akik azt hiszik ők az urak, én szeretk uralkodni és irányítani, de nem erőszakosan, hanem diplomatikusan.

2012. szept. 30. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egy 14 eves lany ,az még nem nő.tapadztalatlan,butuska iranyithato.egy igazi nonek nem kell butanak lenni...lehet dominans,talpra esett,vad ha kell.(nem minden teren) de az nem azt jelenti h ok hordjak a gatyat,es iranyitanak....de egy nő az legyen nő..22/L
2012. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jaaa,és ilyen férfi még messziről sem kellene....en nem engednem h uralkodjanak rajtam.nem vagyok a rongybabaja....

ezek szerint neked a 14 eveseken az idosebb nők nem allnak szoba veled...megertem oket....kinek kene ilyen ferfi...

cak jol vigyxazz,nehogy valaki egyszer feljelentsen mert a 10 evesekkel kezdegetsz.....bar korodat nem tudom.de nem lehetsz se agyilag se mashogy valami erett,ha ilyen szovegeket irsz.

2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Am hány éves vagy??
2012. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!