Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy kevésbé legyenek szigorúak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel tényleg fordulhatna komolyabbra is de valamiért nem akarják hogy rendszeresen találkozgassunk pedig így is csak hetente 1 szombat lenne és az nem sok.Jó tanuló vagyok,eddig is az voltam és nem vagyok olyan fajta hogy azért kéne aggódniuk hogy hol iszom le magam vagy mikorra érek haza.Én 14 vagyok a srác 17 de tényleg tök rendes és normális mindig.Az segíthet ha bemutatom őt a szüleimnek és akkor talán ők is látják hogy nincs miért aggódni?

2012. szept. 30. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

reménytelen... 14 évesen fiatal vagy az egészhez.

igazuk van

2012. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom milyen ez. De értsd meg a szülőket is féltenek azért tudod hogy fen áll a veszélye annak hogy lefekszel vele.

Én azt mondom hogy míg be nem töltöd a 15 ne akarj 17 éves pasit. Van két lányom bár ők csak 10 évesek de nem szeretném hogy 14 évesen egy 17 éves fiúba legyenek szerelmesek talán haver szinten sem bíznék a fiúban.

Lehet hogy kedves de látszat néha csal bár ne úgy legyen.

ui:anyukákat könnyebb meg győzni vele próbálkozz!

2012. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Annyira azért remélem megbíznak bennem hogy tudják hogy nem feküdnék le ennyi idősen senkivel vagy csinálnék hasonló hülyeségeket. Már a fiú is célzott rá hogy megismerné a szüleimet viszont apum alapjáraton eléggé szigorú :/
2012. szept. 30. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán azért szigorúak, mert mást sem látni, minthogy a fiatal lányok már jópár kapcsolaton túl vannak 18 éves korukra. Azt szeretnék, ha te nem ilyen lennél gondolom.

A szex az meg egy olyan dolog, hogy lehet, hogy te azt mondod most nem akarod, de egy 17 éves fiú már igenis vágyik rá, és ahol szerelem van, ott a vonzalom is kialakul, és előbb utóbb sor kerül rá. Lehet ettől óvnának.

2012. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
találkozzatok suli után titokban
2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok titokban találkozgatni vele mert egyrészt előbb-utóbb úgyis lebuknánk másrészt pedig így sosem érdemlem ki a bizalmukat és még rosszabb lesz.
2012. okt. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!