Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok egy olyan fiúhoz, aki állandóan a mérlegen nézi magát és folyton azon van, hogy felszedjen pár kilót, mert nagyon sovány és szeretne úgy kinézni, hogy esélye legyen a lányoknál végre?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 53kg vagyok, igaz alacsony is nagyon, de épp ezért akarom kigyúrni magamat, ah már jól nem tudok kinézni és magas sem lehetek, sajnos. Csak sajnos van egy olyan problémám, hogy nálam a fogyás könnyebb művelet, mint a súlygyarapodás. Mindig mérem a súlyomat és folyton zabálok, ha nem vagyok éhes akkor is, közben meg edzem is, igaz kondira nem telik jelenleg, de jártam már konditerembe is, igaz csak egy hónapig tudtam fizetni, annyi idő alatt feljött 2 kiló, de azóta visszaestem és most is csak egy kilót sikerült felszednem. Ráadásul mindenhol azt lehet olvasni, hogy az alacsony tömegindexű fiúk nem kellenek a lányoknak és úgy tapasztalom, hogy nagy valószínűséggel a vékony alkatom miatt sem kellek úgy a lányoknak, de, ha ki tudnám végre gyúrni magamat, ami számomra egyelőre lehetetlen, de én mégis szeretnék leglaább 58-60kg-ra felmenni idővel, ha oda eljtuok, akkor bármit el tudok érni onnantól és talán végre a lányok is adnának esélyt nekem és talán jeleznék, hogy tetszem nekik.

2012. szept. 30. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Emiatt nem kell szégyenkezned, másnak is van ilyen problémája. Én is pont ezzel küzdök, csak én lány vagyok, és hízni szeretnék egy kicsit. Idáig nekem is csak a fogyás ment könnyen, szerencsére most nyáron sikerült híznom pár kilót, neked is sok szerencsét kívánok!
2012. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!