Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg bejön nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg bejön nektek az ha egy lány picit elérhetetlennek tűnik?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogy ha egy kicsit küzdeni kell érte... Mi a véleményetek arról ha egy több éves ismeretség, barátság után egy lány (aki nem csúnya) azt mondja nektek hogy lefeküdne veletek? ti mit tennétek (vegyük most úgy hogy nincs barátnőtök) És az mennyire jön be ha egy lány kicsit szégyellős? Bocsi a sok kérdés miatt :D a válaszokat köszönöm
2012. okt. 1. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, jó ha van kihívás és nem olyan könnyű megszerezni, viszont aki túlzásba viszi az sem feltétlenül jó.

Kérdés mikor mondja, csak úgy véletlenszerűen, vagy valami konkrét dolog után:) de sztem nem ellenkeznék :D

2012. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van 1-2 ismerősöm akiktől aztán szívesen hallanám ezt a kérdést. Hogy lefeküdnék e velük. Következő kérdésem az lenne : mikor, hol. Szóval részemről egyértelmű :D
2012. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak mert ez végül is ellentétes :D az is jó ha valaki konkrétan felajánlja magát meg az is ha küzdeni kell érte?
2012. okt. 1. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz. Egy jó dugást vagy párkapcsolatot akarsz ebből kihozni?
2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az most a helyzet hogy ezt mondtam egy fiúnak, de nulla reakció nem keres meg semmi. Nem tudom mi van. Külsőmmel nem hiszem hogy gond lenne, többi fiút nem győzöm elküldeni :S Valami ötlet, hogy mit csináljak?
2012. okt. 1. 17:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, kapcsolatra nem nagyon van időm inkább csak olyan néha néha összejárunk dolgot amúgy 18L
2012. okt. 1. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam, aki ilyennel próbálkozik az beképzelt és megjátssza magát, nem tulajdonítanák neki különösebb figyelmet.

A barát az barát, nem véletlenül, sokmindentől függ.

Semennyire.

2012. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt, az az igazság hogy nagyon szeretem ezt a fiút de ő semmikép sem akarna kapcsolatot, ezt tudom. arra gondoltam talán így lehetne valami...
2012. okt. 1. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt már én is tapasztaltam. Amíg a srác nem kapott meg teljesen, addig mindig keresett, odafigyelt rám, csoki, virág stb. De amikor már el kezdtünk járni, akkor már kezdett hanyagolni, elmaradtak azok a dolgok, ami udvarlás idején és valahogy már a figyelme is kezdett irántam lankadni. De, ha úgy érezte, hogy haragszom rá, vagy, hogy elveszíthet, akkor megint nyomult ezerrel. De ez a lányoknál is így van, csak ők nem vesznek a srácoknak virágot. :)
2012. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kb le se sz*rja hogy elveszít (bocsánat a kifejezésért) valójában nem is veszít el simán csak nem érdekli a dolog, de hogy még így se... egyáltalán nem értem
2012. okt. 1. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!