Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasi nem válaszol facen az üzeneteimre, az azt jelenti, hogy kiábrándult belőlem? Mert a hétvégén is együtt voltunk, csak úgy érzem, nem viszonoztam kellőképpen a közeledését. Most félek, hogy már nem is érdeklem. :/

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy cs+ h ilyeneken aggodalmaskodsz? 11?
2012. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszonoztad és miért nem mondod el, hogy sajnálod, hogy nem viszonoztad, mert már megbántad?!
2012. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,17 vagyok.Csak azért aggodalmaskodok,mert amikor közeledni szeretne,akkor abban a pillanatban leblokkolok,és utólag meg rágódok,hogy milyen hülye vagyok...
2012. okt. 1. 18:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezt írtam neki,hogy tudom h hülye voltam,de nem válaszol...:/
2012. okt. 1. 18:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek van okom aggodalmaskodni?Vagy lesz még esélyem kimutatni neki,hogy nagyon tetszik nekem?
2012. okt. 1. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan a száma hívd fel, vagy írj rá és kezdeményezz egy újabb talit/randit. Persze ez alkalommal viszonozd a közeledését, küldd a jeleket.
2012. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát elvileg pénteken találkozunk.De facen is kérdeztem h talizhatnánk-e a hét elején,de egyszerűen nem válaszol...mondjuk lehet h feltörték a facebookját,mert a tesómnak említette...
2012. okt. 1. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát hogy nem válaszol, millió oka lehet, ezen ne törd magad. Ha pénteken találkoztok tényleg mutasd neki, hogy érdekled. Még az is lehet hogy csók is lesz. Hajrá

(előző)

2012. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!