Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan pasikról, akik szeretnek játszani számítógép/játékkonzolokon?

Figyelt kérdés

Járnátok vele, ha egyébként jófej, meg jól néz ki?

Esetleg játszanátok vele időnként együtt?

25/F


2012. okt. 1. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A pasim szokott számítógépes játékokkal játszani, de ettől még nagyon szociális típus, és sok barátja van. Szóval igen, járnék ilyen fiúval. Játszanék is vele időnként, ha azonos lenne az ízlésünk, de én nem szoktam harcos meg autós játékokkal játszani, inkább csak Simsezek nagy ritkán. :D 16/L
2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én igen, mert szeretek játszani:D de azért ne vigye túlzásba..:)
2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez függ attól hogy mennyire játszik, ha ő gépezik míg a barátnője ül az ágyon és várja hogy legalább megszólaljon az dúrva....vagy ott van még a "Csak befejezem még ezt a küldit..." Az is elég gáz
2012. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

az ilyen a legjobb! :D

én is szoktam a barátommal játszani (halo, left for dead) mindketten 'kockák' vagyunk, szóval ez így tökéletes :)

18L

2012. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én is szeretek velük játszani, sok stratégiai játékom is van, szeretem őket, tanulok belőlük (töri alapú, utána is olvasok)... egyébként késszség fejlesztő is a játék, csak nem szabad túlzásba vinni

F17

2012. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha nem függő, és a való életben él, nem gy számítógépes játékban, sőőőt még jófej is, akkor igen én járnék vele.
2012. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:

lehet h a gyakorin töltött időmet nekem is játékra kéne fordítanom...:)


mi az ami ingyenes és jó??:)

2012. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

SW:TOR lesz mostanában ingyenes

LOTRO is ingyenes bár elég korlátozott

tört szerver WoW

ezek esetleg? :D (már ha szereted az mmorpg-ket)

2012. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ASOT ***** válasza:

passz :)

az így mind jöhet megnézzük milyenek :)

2012. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Ez függ attól hogy mennyire játszik, ha ő gépezik míg a barátnője ül az ágyon és várja hogy legalább megszólaljon..."


Az ilyeneket én sem értem, ugyan nekem sajnos nincs barátnőm, ha lenne biztos, hogy vele foglalkoznék elsősorban, és nem játszanék, egyedül, egy egy-személyes játékkal miközben itt van.


Viszont az jó lenne, ha nem idegenkedne teljesen a dologtól, és ketten, közösen tudnánk játszani néha, akár pl. 2-személyes játékokkal Xbox-on.

Eddig sajnos nem sikerült találnom olyan lányt, akit érdekelne az ilyesmi, de ahogy a válaszokat elnézem talán nem lehetetlen!:)

2012. okt. 1. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!