Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi személyesen mindig közeledik hozzám személyesen, de facebookon egyszerűen nem válaszol a leveleimre az miért lehet? Ez azt jelentheti hogy mégsem tetszek neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 14:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi mínusz 1 személyesen :D
2012. okt. 2. 14:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem facebookfüggő pl. De kérdezd meg tőle, hogy miért nem válaszol.
2012. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, hogy végre találtál egy normális pasit, aki nem a sz@ros facebook rabja!
2012. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem,de azért az rosszul esik,hogy napok óta nem válaszol a leveleimre,pedig személyesen meg mindig próbál közeledni...Nem tudom mire vélni...
2012. okt. 2. 15:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy inkább leszar,mert kicsit visszahúzódóbb voltam...:/
2012. okt. 2. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább te sz*rd le a facebookot, ne az legyen a mérvadó..
2012. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy te egy kicsit lökött vagy, és eszedbe sem jut, hogy valaki napokig nem is lép be facebookra?:D

Ha van jobb dolgom, nekem még csak ezsembe sem jut, hogy fellépjek. Akkor aztán írkálhat akárki:D Különben is, ha ő személyesen próbálkozik, akkor te miért alacsonyítod le az ismerkedést a fb szintjére? Nem sokkal jobb élőben beszélgetni, felkészülni egy találkozóra, izgulni, hogy mikor látod meg amikor odaértél a randihelyre?

Ja, vagy te ilyen kényelmes ember vagy? Végülis igazad van, fb előtt lehet ülni zsíros hajjal, teli szájjal, szakadt ruhában is...

2012. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van...mondjuk pénteken elvileg találkozunk,de nemtudom hogyan viszonyuljak hozzá...inkább csak azokra a jelekre koncentráljak,amiket személyesen ad nekem?Merjek ezek után is kezdeményezni mondjuk egy szájra puszit??
2012. okt. 2. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Add meg a címed, és küldök egy kupac szart, annak bátran adhatsz facebookozás közben is puszit.
2012. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A valóság nem a fácsén zajlik. Jobban tennéd, ha a real közeledésre reagálnál. Lehet, hogy ez tényleg akar tőled valamit... Megfogni a kezed, megsimogatni, szeretni, ágyba bújni stb... mindezt fácsén nem lehet..... Szokj át a valóságra!
2012. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!