Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónap után randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetFen kérdése:

1 hónap után randi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot körülbelül egy hónapja ,akkor megígérte ,hogy majd hív ...nem hívott..viszont a múlt hétvégén elhívott moziba ,ahová el is mentem vele..annyira fura ez az egész szituáció ,mert azóta nem jelentkezett !

Ti mit gondoltok ? Írnátok neki? vagy várjak,hogy ő jelentkezzen ? számomra nem közömbös,és szerintem én sem neki..


2012. okt. 3. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod írj neki.De ha fontos lennél jelentkezett volna.Mi az első randi vég efelé már lezsíroztuk a 2. randit
2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Évike147 ***** válasza:
hát ez elég furi.. az ilyen srácok törik össze a lányok szívét a bizonytalansággal, meg a várakozással. Írj neki aztán ha megint csak noszogatni kell, akkor ne vedd túl komolyan!
2012. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
várja a 3 napot
2012. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem még másnál is próbálkozik

még nem döntött

én annyit tennék, hogy amikor velem van, úgy csinálnám, hogy én legyek az istennő és ne a másik ;)


és amikor sűrűbben jelentkezik, akkor nyertem is :)

2012. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!