Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök/ünk/ neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök/ünk/ neki vagy csak azért nézet mert mi is?

Figyelt kérdés

Barátnömel voltam nyaralni s meg tetszet nekünk egy srác aki a strandon dolgozot.Elöször fel se tünt hogy a srác is néz minket de utána mikor eltüntünk a sze elöl akor kereste hogy hol vagyunk párszor el mentünk melete s akor mélyen a szemembe nézet meg mosolygot de mivel " voltunk én és b.nőm ezért nem tudom melyikünk jöhet be neki ha tetszünk neki ...mert tesom szerint azért is nézhetet mert mi is néztük öt...

Utolso nap oda jöt hozánk a srác s beszélgetünk vele s mondta hogy vegyük fel msn re meg minden

De ha érdekelnénk akor megkereshetne ő myvipen meg ilyenek...


2009. aug. 4. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Myvipen azért nem olyan egyszerű keresni.

2. Ha gondozik lehet nincs is ideje :S

3. Nem tudni ki jöhet be neki.

4. Ha nem jött volna be valamelyikőtök akkor nem mosolygott volna.


Vegyétek fel, lesz ami lesz. Nem veszthettek semmit. Bár az nem túl előnyös ha messze lakik :S Tapasztalat..


Jokii

2009. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen mesze lakik:( DeBarátnak legfeljeb jó lesz mert minden nyáron ott nyaralok legalább egy honapot:D
2009. aug. 4. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ráérős idődben meg olvasgasd a helyesírási szabályokat!
2009. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!