Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem.9es vagyok 16 éves.Ő 15éves.Nagyon helyes meg minden.És sokat beszélünk facebookon..és valamelyik nap ilyen hülye önbizalomhiányos voltam..és beszélgettünk és kérdezte,hogy mi bajom és elmondtam neki,hogy az,hogy tiszta kövér vagyok meg,hogy tesin is tökre hülyén éreztem magamat,mert amikor coopert futottunk lötyögött a mellem mellett a zsír meg minden hülyeség..és akkor elkezdte mondani,hogy nem vagyok kövér,hanem szép karcsú lány vagyok meg,hogy nincs semmi zsír..és,hogy nekem van a legjobb mellem az osztályba..másnap vagyis tegnap meg valami ünnepség volt és ebédlőbe már nem volt több hely..és eoldalt ilyen asztalok össze voltak tolva..és még arra lehetett ülni..volt még arréb hely..,de addig addig csinálta míg amig mellettem nem ült..dobolt a kezével és mondtam neki,hogy hagyja már abba és befogtam a kezét..erre rátette a combomra..annyira jól eett..és kérdezte,hogy : így hagyjam abba,így jó lesz? én meg zavarba jöttem és gyorsan elvettem a kezét..ő meg csak nevetett..aztán suli után is olyan jókat beszélgettünk..tiszta aranyos :))

szerintetek?



2012. okt. 6. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:

meg valamelyik nap voltam fegyelmin és mondtam neki viccből,hogy kirúgtak..erre elkezdte mondani,hogy annyira fogsz hiányozni..meg minden..

csak egy valami bizonytalanít el,hogy minden nap más lánnyal van..meg mindennap más lányt puszilgat..,de nem tudom,hogy nekik mit mondd..://

vajon mért teszi ezt??:|

2012. okt. 6. 11:05
 2/2 anonim ***** válasza:

mert csak játszik veled...de amugy köszönni szokás másnak is nemde?...


mellesleg elkezdhetsz sportolni valamit és ezt nem rosszból mondom mert egyrészt jobban fogod érezni magad és önbizalmat is ad...

2012. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!