Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, ti hogy bírjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti hogy bírjátok, hogy minden lány a haverotokat tartja helyesnek vagy más pasikat és titeket meg elküldenek vagy lerondáznak?

Figyelt kérdés
Én már nem bírom tovább, sehol sincs egy láyn sem, akinek ne a helyes pasi kéne, még, hogy náluk a jellem számít inkább, á, dehogy! Mindig is a helyes pasiknak van esélye, az átlagos vagy csúnya fiúk meg a kutyának sem kellenek. Nem bírom tovább, öngyilkos akarok lenni!

2012. okt. 6. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem bunkò csajokkal ismerkedem,akik nem alàzzàk meg a màsikat.
2012. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne rinyalj mint egy kislany hanem probalkozz!!Van egy baratom, ugy nez ki mint egy harcsa, 2 evet probalkozott a lanyoknal, es lass csodat 1 honapja egyutt van egy egesz szep lannyal.
2012. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt sosem lehet tudni, hogy ki milyen jellemre. Tudnád hány szolít lány volt durva velem, csak, mert nem vagyok jó pasi. A lányoknak csak a külsőségek számítanak és még minket fiúkat szidnak. Én már egy kövér lánynak is adnék esélyt, ha bepróbálkozna, pedig sosem tudtam vonzódni egyhez sem, de már nem is érdekelnek a külsőségek. Csak az fáj, hogy még a csúnya lányok is úgy bánnak velem, mint a kutyával. Így mégis hol van az a lány, akiben van még kedvesség és tudna szeretni egy csúnya, érzelmes fiút?!

Szerintem ilyen nincs, úgyhogy jobb meghalni.

2012. okt. 6. 19:42
 4/11 Pendulum92 ***** válasza:
miért akarsz minden áron barátnőt?
2012. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, h vannak olyan lányok, akik nem alázzák meg a csúnya fiúkat, de ugyanúgy nem kellünk nekik sem. Még akkor sem, ha ők maguk is bányarémek.
2012. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

probald meg kigyurni magad, vagy szerezz sok pénzt (az vonzza a csajokat hiddel...)

A lenyeg az h valami olyat csinalj, ami növeli az önbizalmad, mert meg lehet érezni ha egy embernek minuszba van az önbizalma és sokan csak azért is belérúgnak. Nekem is ugyanez volt, de igy h van önbizalmam nem b@szogat senki:D

2012. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így van :D én épp egy fokkal vagyok szebb az ördögnél, és voltak már szép barátnőim, ráadásul azt hogy lerondáztak volna még sosem éltem meg :)
2012. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor csak te tartod rondának magad. Engem már számtalanszor lerondáztak, és nem is szeretett, meg nem is fog szeretni soha egy lány sem.
2012. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19:49-nek van igaza. Kapta is a zöld pacsit!


Amíg nem volt sok pénzem, és jó verdám, engem is bosszantott a dolog. De most, hogy megszedtem magam egész korrektül, gyakorlatilag bármelyik nőt megkaphatom. Pár köteg Deák Ferkó és egy fekete BMW csodákra képes a csajoknál, lehetsz bármilyen ronda, akkor is kelleni fogsz nekik.

2012. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem bírom már, kezdek begolyózni.
2012. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!