Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyna tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyna tudnám letesztelni, hogy milyen és mely lányoknak jövök be, anélkül, hogy túl sok fájdalmas elutasítást kapnék, vagy kigúnyolást, lerondázást?

Figyelt kérdés
Én mindig is ronda fiúnak tartottam magamat, de néha szemeznek velem lányok meg babrálnak a hajukkal, ha szemben jönnek velem az utcán vagy buszon, de nem tudom ez tényleg jót jelent-e vagy csak úgy csinálták, de az biztos, hogy a legtöbb lány úgy megy el mellettem, hogy észre sem vesz, ezt megfigyeltem, ezért is feltűnőek ezek a lányok. Bár ronda vagyok, de elgondokoztam, hogy mi van, ha néhány ritka fura ízlésű, ízlésficamos lányank mi van, ha bejövök külsőre?! Vagy hülyeség ilyeneken agyalni és törődjek bele, hogy ocsmány fiúként csoda, ha lesz egy kövér lány, aki elfogad egyáltalán?

2012. okt. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz, lesz.. De amíg így gondolkodsz, addig csak olyan lesz ami ront a helyzeten
2012. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég nehéz másképp gondolkodni, amikor bármelyik lány kér képet rólam neten utána lelép vagy megmondja, hogy bocs, de nem vagy az esetem, a kedvesebbek még le is rondáznak. Személyesen meg a többség inkább azt hazudja, hogy van barátja, vagy látom az arcukon, hogy nem érdeklődnek irántam, nincs bennük semmi szikra, semmi, amire én vágyok már régóta. Öregszem, csak öregszem, de a szerelem sosem talál rám, engem nem tudnak szeretni a lányok.
2012. okt. 6. 20:34
 3/5 anonim válasza:
Olyan lány kell neked akivel ugyan olyan a vonásotok,de ha nincs olyan lány akkor menj oda egy lányhoz aki kicsúfolt téged és mond meg neki.Mért kell engem kicsúfolni énis olyan vagyok mint te.Nagyon szívesen.
2012. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a mi sorsunk
2012. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok ezzel.
2014. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!