Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kell semmit sem tenniük, hogy pasijuk legyen és a fiúknak miért kell több ezer elutasítást végigszenvedni a lányok válogatóssága miatt?

Figyelt kérdés
Egy lánynak nem kell tennie semmit, csak akkor nincs pasija ha nem akar.Ezzel szemben egy fiúnak több százezer forint is elmehet randikra, mert ugye a fiúnak kell mindig fizetni mindent, ha nem teszi akkor egy paraszt és több ezer lány utasítja el mire lesz barátnője mert annyira válogatósak a lányok, ez miért van így?Titeket nem zavar hoyg más semmit nem tesz és van kapcsolata valaki meg a lelkét is kiteszi de nem lehet neki.
2011. okt. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen a világ, így alakult a társadalom. De azért ebben nagy általánosítások vannak.
2011. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Ez olyan...hm..hagyomány szerűség, hogy a 'férfi' dolga udvarolni.
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

több ezer?

maradjál már.

ha visszautasított kettő az nem több ezer.

Egyébként meg régebben készítettek interjút egy ilyen csajozási guruval,aki napi egy új nőt dugott meg már évek óta.

kérdezte a riporter,hogy miért.

azt mondta azért,mert így kompenzálja azt,hogy napi 9 nő visszautasítja.


egyébként meg ha fizetgetős balek vagy,akkor meg is érdemled.

2011. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
66%

A hagyomány az lenne ha mindenkinek a szülei választanának párt. Az udvarlás elég új keletű dolog. Amúgy meg sajnos ez van kell az egyenlőség csak a rossz dolgok amik velejárnak nem kellenek vele a nőknek.

Mondjuk az fura lenne ha a csaj udvarolna. De olyan nagy baj lenne ha a csaj valahogy a tudtára adná a pasinak hogy "igen tetszel és örülnék ha közelednél felém" És akkor nem az lenne hogy 20 lányon át kell szenvedni mire bejön egy hanem ha a csaj úgy érzi ő kellene neki akkor ad jeleket és a pasi ezzel azt fogja tudni hogy zöld utat kapott.

Lehet ritkábban hogy sokáig egy csaj se küldene jelet nekem, de tudnám hogy ha fog akkor az biztos.

Legtöbb csaj olyan passzív a pasikkal szemben. Egy átlag helyzetben észre se veszik őket, max buliban de ott meg olyanok is a lányok.

2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
67%

Na ezért a felfogás miatt van úgy a helyzeted ahogy.

Fizess nyugodtan több százezret, ha ennyire hülye vagy, hogy még hagyod is ezt.

És tévedsz, mert sok lány is küzd azért, hogy kapcsolata legyen.

Rossz úton jársz, de ezt nyilván te is tudod.

2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Na érdekes! Akkor én vmit jó sz.arul csináltam eddig...

Én több mint egy évi szingliségem alatt egyszer átszámolva kb 20 ezer forintott költöttem utazásra, mert a srác "nem tudott" jönni másik városba a randikra. De sebaj, mondom megyek én. Ha a srác túl csóró volt vmi programra, meghívtam, hogy segond, lássa milyen jófej vagyok meg nem pénzsóher... Érdekes volt az is, hogy a véget nem érő randisorozatokra én voltam az egyetlen, aki kicsípte magát, lefürdött, meg úgy e.talán készült... a srácok legtöbbje borotválatlanul, büdösen, szakadt holmiban jött. A sokadik eset után már nem hittem el, hogy teljesen értelmes, normális srácok ennyire sz.arnak az egészbe.

És akkor ami az egészet megkoronázta, hogy mikor találtam olyan srácot, aki kedves volt, figyelmes, törődő, és hajlandó volt értem áldozatokat hozni, úgy átb.aszott mint annak rendje és módja...

Na ezek után gondoltam, hogy akkor megdögölhet mindenki. Nem fizettem semmit senkinek, ha vki nem felelt meg első blikkre, otthagytam, és egyáltalán nem érzem magam szemétnek ettől.

Igen, ha egy csaj akar egy pasit kap. Egy akármilyen szerencsétlen lúzert. Azt bármikor. Egy normális pasiért elég sokat kell gürizni...

De ahelyett hogy sajnáltatnád magad, ne a cicababákat hajkurászd, hanem keress normális lányokat.

20L

2011. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
80%
A lányok sem csak akkor szinglik ha nem akarnak pasit te nagyon okos. meg milyen több százezerről beszélsz?:D a normális lányok nem szeretik ha mindent a fiú fizet, én is kellemetlenül érzem magam, ha nem fizethetek én is.
2011. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én első 3 randin nem is viszem fizetős helyre a csajt, max valami ital esetleg vagy valami apróság. Semmi több, ha addig nem derül ki hogy lesz valami akkor nem költöttem semmit és olcsón megúsztam.
2011. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
50%

több SZÁZEZER ft?! lol :D:D:D

jó nagy hülye vagy, ha ismeretlen csajra pénzt költesz

rengeteg dolgot lehet csinálni ingyen...


több ezer lány utasítja el?! :D:D

normális csajoknál kell próbálkozni ;)



Engem nem zavar, hogy másnak nincs kapcsolata.

Nekem van és ez a lényeg :)

Barátnőmnek sem pottyantam csak úgy az ölébe, neki is kellett tennie azért, hogy összejöjjünk, de evidens, hogy én voltam a kezdeményező.

Ki is számolom, hogy mennyi pénzembe került a dolog: 670 ft ;) és voltunk 4 randin + emellett találkoztunk még jó párszor, mire összejöttünk.

2011. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.


Én nem tartom magam úgymond csórónak, de nincs is pénzel kitömve a pénztárcám és nekem 5000 Ft azért elég sok egy randira vagy utazásra. És soha nem hagynám, hogy egy lány fizessen nekem, de valamiért én sem szeretnék neki fizetni. Nem vagyok igénytelen/büdös/borotválatlan (igaz ha sokáig egyedül vagyok nem fogok naponta borotválkozni, csak hetente) Nem járok büdös ruhákba. Ez mennyire jó/rossz?

2011. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!