Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi lesz vagy "egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi lesz vagy "egyszer lefeküdtünk, legyünk barátok" találka?

Figyelt kérdés

Van/volt egy nagyon jó fiúbarátom,akivel általános iskola óta osztálytársak vagyunk.8.-ban elkezdett haverkodni a "nagymenőkkel",azóta már mindenki jóban akar vele lenni,mert "milyen jó arc",akkor teljesen elfelejtkezett rólam,nem is köszönt soha.Neki sorban jöttek a barátnők,de én teljesen beleszerettem az évek alatt,csak titkoltam,mert én nem az egoista,bunkó rosszfiút szerettem,hanem a normális srácot,aki régen volt.


3 hete viszont kettesben voltunk náluk(nem úgy terveztük,elég bonyolult) és lefeküdtem vele.Úgy éreztem,hogy talán sosem lesz hozzám ilyen közel megint.Nekem az volt az első(neki nem),de utána közölte,hogy inkább legyünk csak barátok,mert ebben az évben nem akar túl komoly kapcsolatokat és én nem olyan lány vagyok,akit hülyíteni szeretne egy ideig,majd dobni.

Mondtam,hogy persze,megértem...De a gimiben viszont folyton odajön hozzám,néha átölel csak úgy,odahúz az ölébe.Tegnap kitalálta valaki az osztályba,hogy menjünk csoportosan moziba,de ma a csoportban mindenki lemondta és írtam a srácnak,hogy akkor hogy is lesz,mert kb 5-en mennénk a 25 főből.Erre azt írta,hogy menjünk el ketten.Először le se esett és mint egy idióta,megkérdeztem,hogy "oké,de kivel menjek?".Erre meg annyit írt,hogy ő arra gondolt,hogy vele,de ha mással szeretnék,akkor ő nem zavar.Megbeszéltük,hogy jövő héten akkor elmegyünk moziba,de ez nem lesz fura?

Vagyis nem tudom,hogy ez randi lesz-e vagy most próbál velem csak úgy jóban lenni.Annyira nem tudom,mi van.Még sosem volt barátom,rajta kívül más srác sosem tetszett.

Hogy viselkedjek majd vele?Miről beszéljünk?Mi van,ha nem jut eszembe semmi?



L15



2012. okt. 6. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy suttyó, ganégyereknek adtad a szüzességed? Nem vagy túl okos, drágám!
2012. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor éppen nem úgy viselkedett velem,mint általában(nem nézett levegőnek),hanem normális volt és úgy beszélgettünk,mint régen.
2012. okt. 6. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
ÁÁÁÁÁÁÁÁ! nagy kár volt. csak kihasznál nem veszed észre?!?!
2012. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Buta egy csitri vagy, hallod-e. : D
2012. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már, lehet, hogy a srác azért nem tervez idén már komoly kapcsolatot, mert készül a 2012 maja naptár-világvége túlélésére.
2012. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy szemétláda. Kihasználja az érzelmeidet, hogy lefektessen, azt persze csak utólag "jut eszébe" közölni, hogy egyébként nem akar tőled semmit. És még úgy is csinál közben, mintha a te érzéseid fontosak lennének neki....
2013. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!