Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi találka és para?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi találka és para?

Figyelt kérdés

Sziasztok

ha találkozok egy lánnyal akivel beszélgetek és elég jól elvagyunk már egy ideje akkor ne parázzak :)? F/16

tapasztalt emberek válaszát kérném ^^

azért bennem van a para:D


2011. máj. 3. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
az para
2011. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok valami tapasztalt:), de ha jól elvagytok akkor ne parázz:) nem lehet baj:)
2011. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így beszélgettem a, már barátnőmmel :P...és ő azt mondta hogy én különleges és kivételes vagyok mert hogy nem egyből a szexre kérdeztem rá hanem, csak ismerkedtem, hova jár suliba, hol lakik stb... meg el is mentem elé amikor elmentünk randizni, ez a "különleges vagy" szó ez azért meggyőzött :) és azóta boldogan elvagyunk.
2011. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én se arra megyek majd jön az magátol :)


én normálisnak tartom magam az átlagnál remélem nem lessz kínos :S

2011. máj. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!