Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy elég paradox...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy elég paradox helyzetről kérném a véleményeteket?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és még nem hogy soha nem csókolóztam, de még nem is randiztam.

Serdülő koromban kis csicska voltam, oltogattak is sokat, ami miatt tinédzser koromban, és ahogy múlt az idő, egyre inkább antiszociálissá váltam.

Gondolom nem kell részleteznem, hogy eluralt minden gátlás, szégyenlősség, félénkség, baráti társaságban férfiatlannak éreztem magam, buliban, nem mertem lányokkal beszélgetni.

Viszont nemrég ilyen alkalmi szalagmunkán egy aranyos és szép lány mellé osztottak be, akivel teljesen fesztelenül csak úgy beszélgettünk egész nap, aztán műszakvégén

(este 10) mikor menni készültünk odajött hozzám, és nem mosolygott, hanem ilyen visszafogottan, de nőiesen beállt hozzám közel, a fejét kicsit oldalra billentve, és gondoltam, ha most nem hívom el randizni, végem.

Ezért elhívtam, és igent mondott.

Igazából ezen a napon éreztem azt először életemben, hogy felébredtem, felszabadultam.

Egyszerűen csak természetesen önmagam voltam, mert nem is gondoltam arra, hogy most "fel akarom szedni"a lányt, hanem csak úgy végre életemben először beszélgessek egy lánnyal, aki még szép is.

És egyszerűen csak önmagamat adva, történt minden magától.

A kérdésem az lenne, hogy mivel még szűz vagyok, ezért mégsem érzem magam addig végre igazán férfinak, vagy egyáltalán önmagamnak, amíg szűz vagyok, és ezért lehet, hogy nem mernék magabiztosan közeledni felé, mármint pl.

amikor eljönne az ideje, nem merném megfogni a kezét stb.

Vagy ha bemutat a barátainak, akkor mivel nem vagyok egy beszédes alkat....tehát lehet, hogy mivel nem tudok lépésről lépésre közeledni felé, hiába tartja vonzónak a belső értékeimet, meg nem mintha tudat alatt feladnám a szabadságom a társaságában, de mivel félek észrevenni a lehetőségeket a közeledésre, meg nem tudom mikor mit hogyan kell mondani, így bármennyire sajnálja, de csak barátnak fog tartani.

Tehát az a paradoxon, hogy én érzem magamban, hogy nem csak jó fej, de férfias is lehetnék,(pl haverok közt most már felszabadultabb vagyok, férfiasabban viselkedek -azért nem nagyképűen-,)de ehhez az kellene, hogy végre ne legyek már szűz.

Csak hát hogy jussak el odáig, amíg nem tudok nőkkel férfiként viselkedni, mivel még nem vagyok az?:)

Megtisztelőnek érzem, hogy elolvastad, és előre is kösz, ha válaszolsz.


2012. okt. 7. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
1. hosszú. 2. menj kurv.zni.
2012. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én is szűz vagyok,igaz csak 20 éves,de mégis férfinek érzem magam,fel merek oldódni bármilyen társaságba,és lazán flörtölgetek mindenféle lánnyal. Az ok amiért szűz vagyok,h egyszerűen nem találtam olyan lányt, akivel lehetett volna. Csak olyanok nyomultak rám,akik nekem nem jöttek be,velük meg nem feküdtem le csak azért,h ne legyek szűz. Hát szóval szard ezt a szűzesség dolgot,és engedd el magad,akkor biztosan sikerül.


Bocs. igaz,én nem vok lány,de remélem azért hasznodra vállt a válaszom.

2012. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a lánnyal oszd meg, ne a nagyközönséggel. Ha neked van teremtve, akkor megérti.
2012. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mivel első egy két randin gondolom még nem kéne ezt felhoznom, és lehet idővel azt mondja, legyünk csak barátok, de akkor már késő elmondanom, hogy "szűz vagyok, tudom béna vagyok, de fontos vagy nekem."

Ugyanakkor mindjárt ezzel indítani meg még rosszabb.

2012. okt. 7. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem a levezetésed. Ha ennyire fontosnak tartod minél előbb megoldani, akkor kezdj el ráirkálni lányokra, hogy hé leszopnál baby? nem feltétlen pont így, csak e félét. Ha nem, nem ez van, mész tovább.


És udvarolgatásra meg most úgy sincs időd, keress valami olyan oldalt ahol ezt tudod csinálni, vagy akár élőben csak a leírtak miatt ez nehéz lenne. Aztán simán lehet egy valaki igent fog mondani. Vagy menj prostihoz.

2012. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ezen feszengened, végülis rajtad kivül senki se tudja, hogy szűz vagy. Nyugi, másnak is van olyan dolga amit nagyon szégyel, és feszeng tőle.
2012. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az Ultimate mindig bevállt módszer, hoogy nem mondod el, tartsd meg magadnak. Persze ha megcsalsz valakit és azt nem mondod el az rossz, de ez itt nem.


Aztán ha már nem aktuális, akkor el is felejthető mintha sose lett volna probléma, mindig is igy lett volna. Persze a viselkedésed ettöl nem lesz olyan mintha már csináltad volna, de ne foglalkoz ezzel lehet csak te látod bele magadnak a csaj meg nem gondol semmit.

2012. okt. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!